Najnowsze oferty pracy

  • Regular Backend Developer

    Asseco Data Systems S.A.   Szczecin, ul. Królowej Korony Polskiej 21    praca stacjonarna
    specjalista mid / senior  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    16 godz.
    Zadania: Rozwijanie webowej aplikacji podpisu elektronicznego oraz obiegu dokumentów w obszarze Usług Bezpieczeństwa i Zaufania (oprogramowanie SaaS o wysokich parametrach SLA) w języku Java.
Zobacz więcej ofert pracy

Backend developer

Pearson Frank International
Kraków
praca stacjonarna
2202 dni temu

Miejsce pracy: Kraków

Pearson Frank International jest światowym liderem świadczącym usługi rekrutacyjne specjalizującą się w niszowych rolach z zakresu IT.  Zajmujemy się wyłącznie poszukiwaniem Java (J2EE / J2SE / Android), PHP i Web Development specjalistów w Polsce i na 45 różnych rynkach światowych. Dzięki naszemu doświadczeniu i znajomości wyspecjalizowanego produktu oraz rynku świadczymy profesjonalne i kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji.

Mamy przyjemność ogłosić, iż została otwarta rekrutacja na stanowisko Java developer w międzynarodowej firmie z siedzibą w Krakowie.

W związku z powyższym poszukujemy programisty z pozytywnym nastawieniem, pragnącego wzbogacić swoja karierę pracując jako członek zespołu, poznając nowe technologie oraz pozyskując dodatkowa wiedzę w branży inwestycyjnej.

Obowiązki:

  • Projektowanie, tworzenie i rozwój oprogramowania
  • Praca z frameworkami Spring i Hibernate
  • Praca w międzynarodowym zespole
  • Realny wpływ na kształt produktu końcowego

Wymagamy

  • Wcześniejszego doświadczenia w programowaniu przy użyciu technologii Java
  • Doświadczenie komercyjne w użyciu technologii Spring i Hibernate
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Potrzeba stałego rozwoju umiejętności technicznych
  • Wyższe wykształcenie

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie przy umowie o prace
  • Praca w jednej z największych globalnych firm w swoim sektorze
  • Bogaty pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, elastyczne godziny pracy, pakiet zdrowotny)