Najnowsze oferty pracy

  • Regular Backend Developer

    Asseco Data Systems S.A.   Szczecin, ul. Królowej Korony Polskiej 21    praca stacjonarna
    specjalista mid / senior  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    4 dni
    Zadania: Rozwijanie webowej aplikacji podpisu elektronicznego oraz obiegu dokumentów w obszarze Usług Bezpieczeństwa i Zaufania (oprogramowanie SaaS o wysokich parametrach SLA) w języku Java.
Zobacz więcej ofert pracy

Backend Developer

Enovio Sp.z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
2184 dni temu

Enovio Sp. z o.o.

Enovio Sp. z o.o. to innowacyjna spółka, zajmująca się rozwiązaniami Smart Cities. Obecnie tworzy innowacyjne centrum badań do takich produktów jak Inteligentne przystanki, Car porty, Sensory pomiaru widowni zintegrowane z fotowoltaiką. Centrum badań mieści się w Warszawie. W związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
  • Pisanie oprogramowania na potrzeby projektów IoT oraz współpraca z zespołem R&D zajmującym się zaawansowanymi projektami mobilnymi w oparciu o technologię embedded.
Czego od Ciebie wymagamy:
  • Min 3 lata doświadczenia w programowaniu przynajmniej w jednym z języków:  PHP, Node.js, Python,
  • Doświadczenie w tworzeniu REST API
  • Praktyczne doświadczenie w wykorzystywaniu MongoDB/MySQL lub innej
  • Doświadczenie w tworzeniu i optymalizacji portali/aplikacji internetowych
  • Język angielski na poziomie pozwalającym pracę z dokumentacją techniczną.
  • Umiejętność pisania w  językach skryptowych w systemie linux
  • podstawy systemów embedded
Mile widziane:
  • Wiedza na temat architektury micro-serwisowej
  • Zrozumienie zagadnień związanych z dystrybucją treści multimedialnych
  • postawy elektroniki
  • Doświadczenie w programowaniu w Wordpress lub innych systemów do zarządzania treścią
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • kreatywna atmosferę
  • kameralne biuro w  Warszawie
  • pracę przy innowacyjnych projektach badawczych gdzie to Ty decydujesz o technologii.
  • oraz mnóstwo satysfakcji z tworzenia światowej klasy rozwiązania
Enovio Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do rejestracji i przetwarzania danych zawartych w CV wyłącznie do potrzeb procesu rekrutacji. Kandydatom zapewniamy całkowitą dyskrecję. W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: : „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)." Zastrzegamy sobie prawo do udzielania odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.