Najnowsze oferty pracy

  • Regular Backend Developer

    Asseco Data Systems S.A.   Szczecin, ul. Królowej Korony Polskiej 21    praca stacjonarna
    specjalista mid / senior  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    1 dni
    Zadania: Rozwijanie webowej aplikacji podpisu elektronicznego oraz obiegu dokumentów w obszarze Usług Bezpieczeństwa i Zaufania (oprogramowanie SaaS o wysokich parametrach SLA) w języku Java.
Zobacz więcej ofert pracy

Backend Developer

Wirtualna Polska Media S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
1631 dni temu
Warszawa
Wirtualna Polska Media S.A. - partner pierwszego wyboru Polaków, dostarczający angażujące informacje, rozrywkę i usługi oraz inspirujący w codziennych decyzjach. Niekwestionowany lider w kategorii mobile oraz poczta elektroniczna.

Co robimy?

  • Aplikacje obsługujące setki RPS, odpowiedzi w ciągu pojedynczych milisekund
  • Korzystamy z Big Data w celu personalizacji treści
  • Programujemy aplikacji w architekturze mikrousług

 Rola w zespole

  • Programista serwisów backendowych
  • Tworzenie interfejsów API i realizacja przetwarzania backendowego dla nowych usług WP
  • Współpraca z programistami realizującymi aplikacjie frontendowe (JS/React)
  • Aktywny współudział w tworzeniu architektury systemów

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie nowych usług w ramach grupy portali WP
  • Peer review kodu

Wymagania stawiane kandydatom:

  • Chęć nauki nowych technologii
  • Znajomość jednego lub kilku języków programowania: Golang, Python, C
  • Umiejętność pisania czystego, zrozumiałego kodu
  • Znajomość protokołu http
  • Podstawowa znajomość systemu Linux
  • Znajomość systemu kontroli wersji Git
  • Umiejętność analitycznego myślenia

Dodatkowo docenimy:

  • Znajomość PHP lub/i Ruby
  • Doświadczenie w projektowaniu / programowaniu systemów rozproszonych
  • Znajomość baz danych NoSQL
  • Znajomość technologii Docker
  • Wkład w projekty OpenSource
  • Aktywność na meet’upach, wystąpienia na konferencjach
Oferujemy:
  • Swobodna atmosfera
  • Brak dress code’u
  • Szkolenia i konferencje
  • Wspólna gra w planszówki
  • Wymiana wiedzy
  • Imprezy integracyjne
  • Biblioteka
  • Parking dla rowerów
  • Nowoczesne biuro