Najnowsze oferty pracy

  • Regular Backend Developer

    Asseco Data Systems S.A.   Szczecin, ul. Królowej Korony Polskiej 21    praca stacjonarna
    specjalista mid / senior  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    2 godz.
    Zadania: Rozwijanie webowej aplikacji podpisu elektronicznego oraz obiegu dokumentów w obszarze Usług Bezpieczeństwa i Zaufania (oprogramowanie SaaS o wysokich parametrach SLA) w języku Java.
Zobacz więcej ofert pracy

Backend Developer

Nationale-Nederlanden
Warszawa
praca stacjonarna
1336 dni temu
 Widzisz te benefity i szeroko się uśmiechasz:
  • Obecnie #NNpracujeZdomu, a nasze biuro znajduję się na zielonym Powiślu
  • Ask Henry - personalny asystent do załatwiania osobistych spraw wymagających czasu
  • Zdalne wprowadzenie do pracy, w tym webinary, szkolenia, webcasty aby nauczyć się nowej rzeczywistości
  • Elastyczny czas pracy
  • Sekcje sportowe i fitness
    online oraz parking rowerowy
  • Wirtualne zajęcia dla dzieci (animacje, programowanie, gimnastyka)
Nasza oferta jest dla Ciebie jeśli:
  • Cechuje Cię biegła znajomość Java 8 oraz JVM
  • Znasz Spring Framework i elementy Javy EE, JMS, JPA
  • Masz doświadczenie w budowaniu aplikacji w architekturze microserwisów
  • Bardzo dobrze znasz możliwości i praktyczne zastosowanie memory cache: Redis, Hazelcast
  • Znasz od strony developerskiej bazy MS SQL lub PostgreSQL
  • Cechuje Cię znajomość RabbitMQ lub Kafka
  • Znasz OpenID Connect
  • Masz minimum 3 lat doświadczenia w pracy z docker engine
  • Sprawnie posługujesz się narzędziami: Gitlab, Artifactory, Jenkins, Maven, Gradle
 Do Twoich zadań należeć będzie:
  • Przygotowywanie nowoczesnych rozwiązań informatycznych
  • Budowanie rozwiązań w oparciu o rynkowe praktyki np.: twelve factor app
  • Uczestniczenie w budowaniu procesów CI/CD
  • Optymalizacja kodu z uwzględnieniem wytycznych bezpieczeństwa oraz aspektów wydajnościowych
  • Uczestniczenie w procesie code review

Dołączdonas!