Najnowsze oferty pracy

  • Regular Backend Developer

    Asseco Data Systems S.A.   Szczecin, ul. Królowej Korony Polskiej 21    praca stacjonarna   za 3 dni wygasa
    specjalista mid / senior  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    7 dni
    Zadania: Rozwijanie webowej aplikacji podpisu elektronicznego oraz obiegu dokumentów w obszarze Usług Bezpieczeństwa i Zaufania (oprogramowanie SaaS o wysokich parametrach SLA) w języku Java.
Zobacz więcej ofert pracy

Backend Developer

Aura Futures
Olsztyn
15 000 - 21 000 zł / mies. (w zal. od umowy)
ekspert
pełny etat
umowa o pracę / kontrakt B2B
praca hybrydowa
814 dni temu
Miejsce pracy: Olsztyn

W głównej mierze koncentrujemy się na dostarczaniu rozwiążań wspierających zarządzanie przestrzenią biurową Hot Desk. Konstruujemy własne czujniki (IoT, ESP32, Arduino) oraz urządzenia do streamingu (IPTV, HSL) oraz systemy wideokonferencyjne. Odbiorcami naszych rozwiązań są międzynarodowe firmy o ugruntowanej pozycji na rynku co zapewnia nam komfort stabilnego zatrudnienia.

Pomimo, iż mamy już działające systemy to bardzo dużo czasu inwestujemy w R&D co daje caje nam dużo frajdy z tworzenia.  Praca z nami to ideala forma rozrywki szczególnie dla tych, których pasjonuje łączenie programowania z elektroniką.

Nasz stack

Arduino, AWS, C/C++, Express, ESP-32, GoLang, HLS, Java, JavaScript, LoRa, RabbitMQ, MQTT, React, Stencil.js, Node, Mongo, MySQL, TypeScript.

Jak rekrutujemy

Nikt nie lubi być egzaminowany, dlatego z reguły zapraszamy na luźną rozmowę, podczas której chętnie dowiemy się o Twoim dotychczasowym doświadczeniu i zrealizowanych lub planowanych projektach. Twój Github czy przykłady zrealizowanych projektów będą tu pomocne.

Wymagania

Dobra znajomość następujących technologi:

  • NodeJS lub PHP
  • NGINX
  • GoLang lub chęć uczenia się tego języka
  • Mongo lub jedna z baz SQL
  • GIT

Mile widziane:

  • TypeScript
  • GraphQL
  • AWS

Oferujemy
  • Luźna atmosfera w przyjaznym zespole
  • Możliwość zdobywania wiedzy o nowatorskich technologiach
  • Indywidualną ścieżkę kariery
  • Prywatne lekcje angielskiego
  • Fitness w czasie pracy
  • Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej w wybrane dni
  • Napoje
  • Umowa o pracę lub B2B
  • Premia uznaniowa
  • Wynagrodzenie 15000 - 21000 brutto w przypadku umowy o pracę