Najnowsze oferty pracy

  • Regular Backend Developer

    Asseco Data Systems S.A.   Szczecin, ul. Królowej Korony Polskiej 21    praca stacjonarna
    specjalista mid / senior  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    18 godz.
    Zadania: Rozwijanie webowej aplikacji podpisu elektronicznego oraz obiegu dokumentów w obszarze Usług Bezpieczeństwa i Zaufania (oprogramowanie SaaS o wysokich parametrach SLA) w języku Java.
Zobacz więcej ofert pracy

Backend Digital Developer

ProData Consult Sp.z o.o
Warszawa
specjalista mid / senior
kontrakt B2B
praca hybrydowa
871 dni temu
Location: Warszawa
PROJEKT:

Dołączając do nas będziesz członkiem zespołu odpowiedzialnego za krytyczne dla Banku projekty. Poszukujemy osób, które są nastawione na dzielenie się wiedzą, są odpowiedzialne za rozwiązania, które wypracowują i potrafią tworzyć przemyślany kod, biorąc przy tym pod uwagę potrzeby biznesowe.

WYMAGANIA:
  • Min 3 lata komercyjnego doświadczenia,
  • Bardzo dobrej znajomości C#, .Net Core, Entity Framework,
  • Znajomość architektury mikroserwisowej oraz REST,
  • Znajomość SQL oraz sposobów optymalizacji zapytań bazodanowych,
  • Znajomość zagadnień związanych z pisaniem testów jednostkowych,
  • Znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem aplikacji,
  • Umiejętność korzystania z GIT,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym pracę w środowisku międzynarodowym (B2).
MILE WIDZIANE:
  • Apache Kafka od strony programistycznej,
  • Redis,
  • Zagadnień architektury rozproszonej,
  • Wzorca Domain Driven Design,
  • Zagadnień związanych z optymalizacją aplikacji,
  • Dokumentowania usług REST za pomocą Swagger / YAML.
OFERUJEMY:
  • Ciekawe oraz stabilne projekty rozwojowe i długofalową współpracę,
  • Dużo możliwości rozwoju,
  • Relacje oparte na zaufaniu i regułach fair play,
  • Benefity: karta Medicover, karta Multisport,
  • Praca w nowoczesnej przestrzeni biurowej w centrum miasta,
  • Wyjazdy i imprezy firmowe.