Najnowsze oferty pracy

  • Regular Backend Developer

    Asseco Data Systems S.A.   Szczecin, ul. Królowej Korony Polskiej 21    praca stacjonarna
    specjalista mid / senior  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    2 dni
    Zadania: Rozwijanie webowej aplikacji podpisu elektronicznego oraz obiegu dokumentów w obszarze Usług Bezpieczeństwa i Zaufania (oprogramowanie SaaS o wysokich parametrach SLA) w języku Java.
Zobacz więcej ofert pracy

Backend Game Developer

FILTTR
Warszawa
praca stacjonarna
2176 dni temu
Dodano: 2018-05-03 Nr ref: F05668

We are looking to hire a talented Backend Game Developer who join to skilled and focused team. If you are experienced in backend development, reach out to us and we will be happy to consider your application to join our young and ambitious team!

1000 zł za zmianę pracy
  • od 10000 PLN
    B2B UOP
  • Warszawa
    Miejsce pracy
  • 8 osób
    Wielkość zespołu
    Branża

Języki obce

  • Angielski Średnio zaawansowany

Wymagana znajomość

  • C++ / 2 lata

Wymagana powierzchowna znajomość

  • Node.js
  • AWS (Amazon Web Services)
  • SQL
  • Azure SQL

Metodologia Pracy

System wersjonowania
Automatyczny build aplikacji
Codzienny build aplikacji
Ewidencja Błędów
Usuwanie błędów przed nowym kodem
Aktualny plan projektów
Analityczna specyfikacja projektów
Ciche warunki pracy
Adekwatne i wydajne narzędzia pracy
Zespół testerów
Testy użyteczności
Stosowanie testów przy rekrutacji

Stan technologiczny

  • Scrum

Opis stanowiska

Our offer: - Great working environment with cool people, game consoles, and free fruit! - Regular social events and parties - Flexible working hours from 8 to 9.30 - Participation in ambitious project

Twoje zadanie

- Creating nodejs based game servers - Setting up AWS infrastructure for multiplayer games - Working with non relational databases such as DynamoDB

Ważność oferty do 19 maja 2018

ZAINTERESOWANY?
NIE TAK