Najnowsze oferty pracy

  • Regular Backend Developer

    Asseco Data Systems S.A.   Szczecin, ul. Królowej Korony Polskiej 21    praca stacjonarna
    specjalista mid / senior  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    4 dni
    Zadania: Rozwijanie webowej aplikacji podpisu elektronicznego oraz obiegu dokumentów w obszarze Usług Bezpieczeństwa i Zaufania (oprogramowanie SaaS o wysokich parametrach SLA) w języku Java.
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Back-end Developer Warszawa
Backend .NET Core Developer (Mid / Senior) - ASAP

TeamQuest
Warszawa
praca stacjonarna
1681 dni temu
TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, od ponad 10 lat zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego, w szczególności w rekrutacji specjalistów IT.
Polska firma doradcza, która zapewnia przedsiębiorcom wsparcie podatkowe, prawne, transakcyjne i biznesowe oraz pomaga rozwijać innowacyjną działalność, w tym pozyskując finansowanie ze środków publicznych i innych dostępnych źródeł. Na rynku polskim działają już od 15 lat. Zaangażowanie i praca ponad 280-osobowego zespołu zostały wielokrotnie docenione, zarówno przez klientów, którzy współpracują z firmą od wielu lat, jak i przez niezależne gremia. Ma to swoje odzwierciedlenie w rankingach doradców podatkowych i firm wspierających działalność B+R i innowacje, w których zajmujemy najwyższe pozycje. W związku z rozwojem firmy i budową zespołu IT poszukują osoby na stanowisko:
MIASTO Warszawa
Nr ref.: 36850#19080020
Zakres obowiązków:
  • Projektowanie oraz implementacja oprogramowania w technologiach .NET
  • Diagnozowanie oraz rozwiązywanie problemów technicznych
  • Dbanie o jakość kodu i zgodność z obowiązującymi standardami
  • Analiza zgodności funkcjonowania systemu ze specyfikacją techniczną
  • Przygotowywanie dokumentacji projektowej
Wymagania:
  • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku programista .NET
  • Dobrej znajomości .NET Core
  • Znajomości:
    • ASP.NET (MVC / WPF)
    • Entity Framework
    • Unity WCF
    • XML (XSD, XSLT)
    • HTLM5, CSS
  • Znajomości języka SQL oraz relacyjnych baz danych (MS SQL, PostgreSQL)
  • Znajomości narzędzi projektowych m.in. GIT, Jira, Visual Studio
  • Dobrej znajomość języka angielskiego (minimum B2)
  • Umiejętności analitycznego myślenia i kreatywnego rozwiązywania problemów
  • Staranności i terminowości

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość:
    • JavaScript / TypeScript
    • ASP.NET WebForms
    • UML
  • Dostępność od zaraz
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zatrudnienie w oparciu:
    • o umowę o pracę
    • umowę B2B
  • Udział w ciekawych, nowatorskich projektach
  • Bogaty pakiet benefitów:
    • opieka medyczna Medicover
    • karta MultiSport
    • masaże relaksacyjne w biurze
    • lekcje angielskiego w biurze
    • wyjazdy szkoleniowe i integracyjne
    • konferencje branżowe
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Biuro przy ul. Grzybowskiej obok stacji metra "Rondo ONZ"
W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust. Nr 133 poz. 883" Potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które podałam/em do wiadomości TeamQuest Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-814 Warszawa ul. Miedziana 3a/21 do celów rekrutacji pracowników. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/iż administratorem moich danych jest TeamQuest Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-814 Warszawa ul. Miedziana 3a/21 oraz że moje dane mogą zostać przekazane potencjalnym pracodawcom oraz, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne. Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i informacji w nich zawartych.
TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118