Barman - Kelner

Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 2 S.A.

Warszawa

16 dni temu

Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 2 S.A. informują o możliwości zatrudnienia w pełnym wymiarze czasu pracy w restauracji „Szafran” i klubie „Dijon”, w hotelu „Ikar” na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
WYMAGANIA:
  • wykształcenie: średnie,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne,
  • znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dyspozycyjność,
  • dobra organizacja pracy,
  • sumienność oraz dokładność w wykonywaniu obowiązków,
  • wysoka kultura osobista.
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • obsługa klientów baru i restauracji „Szafran” oraz klubu „Dijon” w Hotelu „Ikar”,
  • utrzymywanie czystości i porządku.
OFERUJEMY:
  • interesującą pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość zdobywania nowych kompetencji i doskonalenia umiejętności zawodowych,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • świadczenia socjalne i pakiet medyczny.
Kontakt:

Poznaj

Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 2 S.A. są jednym z największych zakładów lotniczych w Polsce, należących do elitarnej grupy firm o znaczeniu strategicznym dla gospodarki i obronności Polski. Jest to dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo z ponad 70-letnim doświadczeniem w prowadzeniu remontów i modernizacji samolotów wojskowych. Spółka posiada również bogate doświadczenie w remontach i obsługach bojowych samolotów myśliwsko-bombowych oraz myśliwskich o znacznym stopniu skomplikowania. Jesteśmy głównym partnerem wspierającym i zabezpieczającym eksploatację statków powietrznych Lotnictwa Sił Zbrojnych RP w tym Su-22, MiG-29 i C-130 Herkules.. Ponadto WZL Nr 2 S.A. są Centrum Kompetencyjnym Bezzałogowych Statków Powietrznych w Polskiej Grupie Zbrojeniowej S.A.  Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 2 S.A. zajmują się także obsługą hangarową i liniową samolotów cywilnych., m.in. Cirrus, Cessna, Piper, ATR, Embraer i Boeing

Poznaj stanowisko: Barman
Barman to osoba, która zajmuje się profesjonalnie kompleksową obsługą klienta w zakładach gastronomicznych (np. bary, restauracje, dyskoteki, puby, kawiarnie, hotele), a także prowadzi dokumentację sprzedaży i rozliczenia kelnerskie. Do obowiązków tego pracownika należy, m.in.: robienie różnorodnych drinków oraz udzielanie informacji dotyczących drinków, potraw i sposobów ich przyrządzania. ...
Praca Barman