Blacharz / Lakiernik samochodowy

Grupa DBK

Suwałki

1 dzień temu

Grupa Kapitałowa DBK, największy w Polsce dostawca produktów i usług dla branży TSL, lider sprzedaży pojazdów ciężarowych oraz sieci serwisów na terenie całego kraju, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Suwałki

Praca w autoryzowanym serwisie samochodów ciężarowych marki DAF

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowa o pracę i atrakcyjne warunki finansowe
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Pakiet medyczny
  • Pracę w zgranym zespole, koleżeńską atmosferę
  • Dobre zaplecze techniczne, dostęp do fachowej wiedzy
  • Ciekawą pracę w autoryzowanym serwisie
Opis stanowiska:
  • Przygotowywanie pojazdów do naprawy
  • Demontaż i montaż części karoserii
  • Wykonanie napraw blacharskich, uszkodzeń nadwozi pojazdów, naczep
  • Współpraca z działem serwisu i części
  • Kontrola jakości wykonanych prac w trakcie naprawy
Zapraszamy do aplikowania osoby, które:
  • Mają doświadczenie w naprawach blacharskich
  • Znają technologię napraw powypadkowych i urządzenia naprawcze
  • Są dobrze zorganizowane i otwarte na nową wiedzę
  • Zaangażowane i chętne do dalszego rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Jak dołączyć do naszego zespołu?

Kliknij przycisk aplikuj, wypełnij krótki formularz, dołącz CV

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Informujemy, że klikając w przycisk „Aplikuj” otrzymujesz dostęp do formularza, dzięki któremu możesz złożyć swoją aplikację wraz z CV. Wszystkie informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu i CV na stanowisko wskazane w powyższym ogłoszeniu, zostały zawarte w formularzu aplikacyjnym.

Poznaj

Grupa DBK

Grupa Kapitałowa DBK, największy w Polsce dostawca produktów i usług dla branży TSL, lider sprzedaży pojazdów ciężarowych oraz sieci serwisów na terenie całego kraju.