Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Blacharz samochodowy

Auto Fus Group

Warszawa

26 dni temu

Ogłoszenie numer: 2592531, z dnia 2019-07-29

W związku z dynamicznym rozwojem  firmy, Dealer BMW poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Nr Ref.: WAW

Opis stanowiska

Wymagania

  • Doświadczenie  na stanowisku minimum 3 lata
  • Zaangażowanie w  wykonywanie powierzonych zadań
  • Zdolności manualne
  • Umiejętność wykonywania pełnego zakresu zadań związanych ze stanowiskiem
  • Dobra organizacja pracy
  • Prawo jazdy kategoria  B

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjny system wynagradzania stosownie do posiadanych kwalifikacji
  • Bardzo dobre warunki pracy
  • Szkolenia, możliwość  rozwoju  osobistego i zawodowego
  • Pakiet socjalny

Poznaj

Firma AUTO FUS to firma z wieloletnimi tradycjami i obecnie jeden z największych Dealerów marki BMW w Polsce. Nasza firma została wybudowana na powierzchni 14.500 m. kw. mieszczą się na niej dwa salony sprzedaży samochodów (osobny dla samochodów nowych i używanych) oraz autoryzowany serwis.

Od salonu BMW można oczekiwać więcej niż wspaniałych samochodów, porad ekspertów oraz perfekcyjnej obsługi klienta. Nasi eksperci oferują Ci indywidualne konsultacje i uczucie, że traktują Twoje życzenia osobiście. Filozofia ta stoi w naszym salonie na pierwszym miejscu: tutaj, każdy klient jest osobą o kluczowym znaczeniu dla całego zespołu, dlatego cały zespół daje od siebie najwięcej. Jedynym naszym celem jest Państwa zadowolenie.

Poznaj stanowisko: Blacharz

Blacharz to osoba, która wykonuje i naprawia przedmioty i urządzenia z cienkiej blachy dla potrzeb przemysłu, a także instaluje wyroby w miejscu przeznaczenia. Poza tym blacharz wykonuje i naprawia różnego rodzaju części nadwozia i podwozia samochodów oraz kontaktuje się z klientami i przyjmuje zamówienia dla zakładu. Blacharz powinien posiadać ...
Blacharz Praca Blacharz