Bosman

Lubuski Klub Żeglarski

Sława

21 godz. temu

Ogłoszenie numer: 3366374, z dnia 2020-05-26

Prowadzenie przystani jachtowej, wypożyczalnia sprzętu wodnego.

Bosman

Miejsce pracy: lubuskie / Sława

Opis stanowiska

Zatrudnimy bosmana klubu żeglarskiego do prac w sezonie 2020r. Od kwietnia do października.

Wymagania

  • Umiejętności żeglarskie
  • Naprawa sprzętu wodnego, pomostów
  • Obsługa wypożyczalni sprzętu wodnego

Oferujemy

  • Wynagrodzenie netto od 2000,00 do 3000,00 zł. w zależności od kwalifikacji

PRACA OD CZERWCA

Wynagrodzenie

Od 2500 do 4000 PLN

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj

Stanowisko pracownika punktu usługowego jest zajęciem o szerokim spektrum wykonywanych zadań. Praca polega w głównej mierze na wykonywaniu drobnych czynności pomocniczych. Wśród nich wymienić można najczęściej dorabianie kluczy, pieczątek, niewielkie naprawy zegarmistrzowskie (wymiana baterii czy pasków), naprawa obuwia, mechaniczne naprawy smartfonów, kserowanie dokumentów, nadruki na koszulkach i usługi powiązane. ...
Praca Pracownik punktu usługowego