Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Ogłoszenie numer: 2280406, z dnia 2019-02-25

Fabryka Pierścieni Tłokowych "PRIMA" S.A. w Łodzi jest głównym producentem w Polsce i jednym z wiodących producentów w Europie Środkowej pierścieni tłokowych dla przemysłu motoryzacyjnego, lotniczego i kolejowego.

Obecnie do swojego zespołu poszukuje kandydata/ki na stanowisko:

Brakarz

Miejsce pracy: łódzkie / Łódź

Opis stanowiska

  • kontrola wizualna wyrobu gotowego
  • ocena jakościowa gotowych wyrobów
  • rozpoznawanie wyrobów niespełniających przyjętych norm

Wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne
  • mile widziane doświadczenie w kontroli jakości oraz znajomość przyrządów pomiarowych
  • zdolności manualne, spostrzegawczość
  • dokładność, rzetelność, sumienność

Oferujemy

  • stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • umowę o pracę
  • pracę od poniedziałku do piątku
  • szkolenia stanowiskowe i opiekuna podczas procesu wdrożenia

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Kontroli Jakości

Pracownik zatrudniony na tym stanowisku odpowiada za kontrolę przebiegu procesu produkcyjnego i zapewnienie odpowiedniej jakości wytworzonych produktów, zgodnie z obowiązującymi normami ISO i wymaganiami odbiorców. Określa standardy, które będzie musiał spełnić finalny produkt i dobrać narzędzia oraz model produkcji, który zapewni osiągnięcie tego celu. Na podstawie tych ustaleń tworzy kompleksowy plan procesu produkcji oraz ...
Specjalista ds. Kontroli Jakości Praca Specjalista ds. Kontroli Jakości