Najnowsze oferty pracy

  • Kierownik Działu Dostaw

    MAKRO Cash and Carry Polska S.A.   Toruń, ul. Marii Skłodowskiej-Curie 105    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    9 dni
    Do Twoich głównych zadań będzie należało: Odpowiedzialność za realizację budżetu sprzedaży poprzez bezpośrednie dostaw towarów do klientów. Zapewnienie właściwego procesu realizacji dostaw do klientów. Realizacja celów i wskaźników biznesowych. Koordynacja działań zespołu...
  • Zastępca Kierownika Działu Logistyki ds. HoReCa

    Selgros Cash&Carry   Długołęka, k. Wrocławia    praca stacjonarna
    3 dni
    Do Twoich zadań będą należeć m.in.: wspieranie i zastępowanie kierownika działu, zarządzanie transportem, realizacja planu dostaw, współpraca z działami sprzedażowymi, efektywne zarządzanie magazynem HoReCa, sporządzanie analiz dotyczących pracy działu.
Zobacz więcej ofert pracy

Branch Manager

Eklektika Learning&Business Solutions
Łódź
praca stacjonarna
3611 dni temu

Eklektika Learning&Business Solutions od 10 lat wspiera swoich Klientów w zakresie doradztwa personalnego i szkoleń biznesowych. Nr certyfikat KRAZ: 10374

Naszym Klientem jest duża międzynarodowa organizacja z branży usług logistycznych dla biznesu.

Miejsce pracy: Łódź
Nr Ref.: BM/06/14

Zadania:
  • Nadzór nad bieżącym funkcjonowaniem oddziału spedycyjno - magazynowym;
  • Odpowiedzialność za wynik finansowy oddziału; planowanie i nadzór nad realizacją budżetu PL;
  • Zarządzanie zespołem operacyjno - sprzedażowym;
  • Nadzór nad realizacją umów z klientami;
  • Budowanie profesjonalnych relacji z kluczowymi klientami oraz inicjowanie nowych działań sprzedażowych;
  • Kontrola realizacji procedur zakupu usług transportowych.

Wymagania:
  • Min. 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku (Kierownik/Dyrektor/Działu/Oddziału/Regionu w branży Transport Spedycja Logistyka) wymaganie konieczne;
  • Doświadczenie w kierowaniu firmą/działem/regionem/oddziałem w aspekcie zarządzania i koordynacji całą działalnością firmy/działu/regionu (zarządzanie zespołem, nadzór nad finansami, monitorowanie rentowności i jakości świadczonych usług, zarządzanie relacjami z klientami);
  • Wykształcenie wyższe, dobra znajomość języka angielskiego - wymagania konieczne
  • Wysoko rozwiniętych kompetencji menedżerskich;
  • Umiejętność analitycznego myślenia, pracy koncepcyjnej i strategicznej,
  • Samodzielność, asertywność, umiejętność podejmowania decyzji;
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Pakiet menedżerski.
  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się korporacji logistycznej
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych (w szczególności: CV) przez Eklektika HR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (adres: ul. Filtrowa 67/42, 02-055 Warszawa), agencję zatrudnienia ujawnioną w rejestrze Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 12340 w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców. Ponadto zgadzam się na przekazanie moich danych osobowych - w powyższych celach - innym podmiotom powiązanym lub współpracującym z Eklektika HR Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie oraz potencjalnym pracodawcom. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne.