Zobacz więcej ofert pracy

Brand Coordinator

SLODKIE sp. z o.o.
Warszawa
starszy specjalista (senior) / ekspert / kierownik/koordynator
pełny etat
umowa o pracę / kontrakt B2B
praca stacjonarna
rekrutacja online
454 dni temu

Jesteśmy producentem słodyczy reklamowych. Dysponujemy nowoczesną przestrzenią biurową oraz produkcyjną. Posiadamy własną Czekoladownię, Karmelarnię, park maszyn drukujących oraz wielkopowierzchniowy magazyn.

Tworzymy przyjazne środowisko pracy, wspieramy rozwój zawodowy swoich Pracowników, a także dbamy o środowisko naturalne. Realizujemy szereg działań o charakterze CSR-owym, ponieważ wierzymy w prowadzenie zrównoważonego oraz odpowiedzialnego biznesu.

Do nowego projektu lider branży zestawów upominkowych premium poszukuje:

Miejsce pracy: Warszawa
Twoje zadania:
  • zarządzanie marką i komunikacją marketingową, w tym współtworzenie jej kierunków rozwoju we współpracy z Działem Marketingu oraz agencjami zewnętrznymi (m.in. działania contentowe tj. tworzenie treści, organizacja sesji zdjęciowych)
  • planowanie i koordynowanie aktywności marki
  • tworzenie narzędzi marketingowych takich jak katalogi i prezentacje
  • monitorowanie wyników, mierzenie efektywności prowadzonych kampanii, analizowanie danych rynkowych i rekomendowanie akcji na podstawie tych danych
  • rozwój i implementacja narzędzi marketingowych zwiększających świadomość marek oraz sprzedaż
  • udział w tworzeniu i wprowadzaniu nowych produktów na rynek
  • komunikacja z kluczowymi klientami i dostawcami
  • prowadzenie szkoleń w zakresie istniejących oraz nowych produktów
  • udział w targach branżowych
Oczekujemy od Ciebie:
  • preferujemy kandydatów z kierunkowym wykształceniem marketingowym
  • kilkuletniego doświadczenia na stanowisku związanym z zarządzaniem produktem premium
  • umiejętności wychwytywania trendów i adaptowania ich do strategii marki, wysokiej świadomości biznesowej
  • samodzielności, zaangażowania, pomysłowości, dopinania deadlinów, proaktywnej postawy
  • poczucia estetyki w zakresie komunikacji wizualnej
  • doskonałej znajomość języka polskiego, dbałości o poprawność językową i detale
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację biznesową
  • znajomość narzędzi marketingu internetowego.
Co oferujemy:
  • ciekawą i rozwijającą pracę w firmie będącym trendsetterem na rynku
  • uczestnictwo w ambitnych projektach
  • duże pole do generowania i wdrażania pomysłów usprawniających pracę obszaru
  • stabilne zatrudnienie na podstawie B2B lub umowy o pracę
  • partnerską relację ze współpracownikami i nieformalną atmosferę pracy
  • oraz:
SLODKIE zapewnia szereg benefitów, a wśród nich:
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Komfortowe warunki pracy w nowoczesnym budynku produkcyjno-biurowym
  • Zniżki na produkty firmowe
  • Praca w stałych godzinach od poniedziałku do piątku (jedna zmiana)
  • Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach
  • Prezenty jubileuszowe
  • Indywidualny plan wdrożenia na stanowisko
  • Prezenty świąteczne, mikołajkowe
  • Parking rowerowy, duży parking samochodowy
  • Imprezy integracyjne
  • Nagrody pieniężne za innowacyjne pomysły
  • Program polecenia pracownika
  • Bony upominkowe z okazji ślubu i narodzin dziecka
  • Wpływ na rozwój organizacji oraz aktywny udział w tworzeniu marki na rynku polskim i zagranicznym
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Praca w przyjaznym zespole o niekorporacyjnym charakterze
  • Szkolenia
  • Słodkie poniedziałki
Chcesz dołączyć do zespołu SLODKIE?
Wyślij CV! Może czekamy właśnie na Ciebie?

Poznaj

Chełmżyńska 180H,
04-464 Warszawa

Z przyjemnością łączymy biznes

Jesteśmy wiodącym producentem słodyczy reklamowych na rynku europejskim. Od 1997 roku od podstaw projektujemy i produkujemy słodycze, wykorzystując przy tym najnowsze technologie. Dysponujemy nowoczesną przestrzenią biurową oraz produkcyjną. Posiadamy własną Czekoladownię, Karmelarnię, Drażetkarnię, park maszyn drukujących oraz wielkopowierzchniowy magazyn.

Nasz zespół liczy dziś ponad 80 osób i ogromną jego większość stanowią pracownicy z długoletnim stażem pracy. Niektórzy są z nami od momentu założenia firmy. Tworzymy przyjazne środowisko pracy, wspieramy rozwój zawodowy naszych pracowników, a także dbamy o środowisko naturalne. Realizujemy szereg działań o charakterze CSR-owym, ponieważ wierzymy w prowadzenie zrównoważonego oraz odpowiedzialnego biznesu.