Zobacz więcej ofert pracy

Brand Manager

OLEOFARM Sp. z o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
2418 dni temu

Oleofarm jest firmą skoncentrowaną na badaniach, produkcji oraz sprzedaży wysokiej jakości suplementów diety, dietetycznych środków specjalnego przeznaczenia medycznego, surowców farmaceutycznych oraz zdrowej żywności, w tym olejów zimno tłoczonych. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, których łączy zaangażowanie, zaufanie, szacunek oraz porozumienie i świadomość wspólnych dążeń i celów.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: BM/W/2017

Osoba zatrudniona na stanowisku Brand Managera będzie realizować procesy związane z przygotowywaniem, wdrażaniem oraz rozwijaniem oferowanych przez firmę produktów.

Zakres obowiązków:
  • kompleksowe zarządzanie markami i produktami firmy;
  • wprowadzanie na rynek nowych produktów;
  • tworzenie i planowanie strategii marketingowej dla prowadzonych marek;
  • monitorowanie rynku i działań konkurencji oraz analiza i identyfikacja trendów wraz z proponowaniem nowych rozwiązań;
  • tworzenie narzędzi komunikacji z rynkiem (prezentacje, materiały reklamowe, itp.);
  • zarządzanie budżetem reklamowym w ramach brandu;
  • przygotowywanie raportów marketingowych.
Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe (kierunki: marketing, zarządzanie, ekonomia lub pokrewne) – warunek konieczny;
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • dobra znajomość programów pakietu MS Office (Excel, Word oraz PowerPoint);
  • wysoko rozwinięte zdolności analityczne;
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole i innymi działami;
  • umiejętność strategicznego myślenia;
  • kreatywność, dynamizm i wytrwałość w dążeniu do celu;
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej;
  • umiejętność pracy na projektach (mile widziana znajomość MS Project lub programów pokrewnych).
Oferujemy:
  • umowę o pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie z polskim kapitałem;
  • odpowiedzialną i ciekawą pracę w dynamicznym zespole;
  • motywujący system wynagrodzenia;
  • prywatną opiekę medyczną.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w niniejszej aplikacji, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji, prowadzonych przez Oleofarm sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych [tj. Dz. U. z 2016 r., poz. 922].”

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi jedynie na wybrane oferty.