Zobacz więcej ofert pracy

Brand Manager

Solid Bridge Solutions Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
2135 dni temu

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy FMCG, posiadającej w swoim portfolio doskonale rozpoznawalne na rynku marki, poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko Brand Manager.

Miejsce pracy: mazowieckie/ Warszawa
Nr ref.: SBS/24/430/BM
Zadania:
  • Współtworzenie i wdrażanie strategii marketingowych dla wybranej marki w zakresie wszystkich elementów marketing mixu
  • Przygotowywanie i wdrażanie planów i działań marketingowych mających na celu maksymalizację pozycji rynkowej zarządzanej marki
  • Współpraca z Działem Sprzedaży oraz agencjami reklamowymi i firmami zajmującymi się badaniami rynku
  • Analizowanie potrzeb konsumentów oraz ocena efektów prowadzonych akcji i działań
  • Przygotowywanie i implementacja działań związanych z trade marketingiem dla zarządzanej marki
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe (ekonomiczne, zarządzanie, marketing)
  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy w brand marketingu dla  marki o uznanej pozycji na rynku
  • Rozwinięte umiejętności analizy i wyciągania wniosków
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego oraz polskiego
  • Dobre umiejętności komunikacji i współpracy z różnymi zespołami ludzi
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office
W przesyłanej aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV w firmie Solid Bridge Solutions Sp. z o.o. oraz przetwarzania moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych, co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. ( Dz. U z 2002 nr 101, poz. 926). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Pani/Panu prawo do ich wglądu, poprawiania lub ich usunięcia.”