Zobacz więcej ofert pracy

Brand Manager

Solid Bridge Solutions Sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
1227 dni temu

Dla naszego Klienta – międzynarodowego koncernu z branży FMCG, którego szerokie portfolio produktów obejmuje zarówno wiodące w swoich kategoriach marki globalne i lokalne - poszukujemy ambitnej, kreatywnej i odpowiedzialnej osoby na stanowisko Brand Managera.

Miejsce pracy: Poznań
Nr ref.: SBS/24/596/BM
Zadania:
  • Wsparcie i aktywne uczestnictwo w działaniach marketingowych dedykowanych jednej z kluczowych kategorii produktowych firmy
  • Współpraca przy opracowywaniu i wdrażaniu strategii marketingowych dla dedykowanej kategorii
  • Przygotowanie i wdrażanie komunikacji marketingowej
  • Współpraca z agencjami reklamowymi oraz firmami zajmującymi się badaniami rynku
  • Analizowanie, monitorowanie i ocena efektów prowadzonych akcji i działań
  • Monitorowanie działań konkurencji oraz odpowiednie reagowanie na zmiany sytuacji rynkowej
  • Uczestnictwo w międzynarodowych projektach marketingowych

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe
  • 3-5 lat doświadczenia w pracy w dziale marketingu i/lub trade marketingu w firmie silnie zorientowanej na konsumenta (idealnie w branży FMCG)
  • Znajomość narzędzi oraz metod budowania strategii marketingowych
  • Doświadczenie w realizowaniu samodzielnych projektów marketingowych
  • Wysokie zdolności analityczne oraz umiejętność trafnego wyciągania wniosków z dostępnych danych rynkowych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego oraz polskiego
  • Samodzielność, wysokie zdolności interpersonalne, kreatywność oraz pomysłowość
W przesyłanej aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV w firmie Solid Bridge Solutions Sp. z o.o. oraz przetwarzania moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych, co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. ( Dz. U z 2002 nr 101, poz. 926). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Pani/Panu prawo do ich wglądu, poprawiania lub ich usunięcia.”