Zobacz więcej ofert pracy

Brand Manager

Ayala
Piaseczno
praca stacjonarna
5946 dni temu

Ogłoszenie numer: 41168, z dnia 2008-02-21

Ayala

Wyposażenie salonów kosmetycznych i Spa

Miejsce pracy: Piaseczno

Opis stanowiska

  • Samodzielne prowadzenie projektów
  • Wprowadzanie nowych produktów na rynek
  • Analiza rynku i cen
  • Organizację szkoleń i kursów.
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Tworzenie okresowych prognoz sprzedaży

Wymagania

  • inicjatywa
  • znajomość rynku
  • nastawienie na osiągnięcia
  • min. 2 letnie doświadczenie w branży
  • znajomość technik tworzenia wizerunku produktu
  • samodzielność
  • preferowane wykształcenie wyższe
  • znajomość języka ang. w stopniu b.dobrym
  • bardzo dobra umiejętność obsługi komputera

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju doświadczenia zawodowego
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków
  • Wynagrodzenie stosowne do umiejętności i osiąganych rezultatów