Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Broker / Asystent Brokera ubezpieczeniowego

OBG FIDUTIA sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
4723 dni temu

Ogłoszenie numer: 152260, z dnia 2011-06-15

OBG FIDUTIA jest brokerem ubezpieczeniowym prowadzącym działalność od drugiej połowy lat 90. Firma specjalizuje się w ubezpieczeniach majątkowych i życiowych. www.obgfidutia.pl

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • kompleksowa obsługa klientów biura (dot. brokera)
  • budowanie długotrwałej relacji z klientami
  • rozwijanie bazy klientów firmy
  • negocjowanie warunków umów
  • przygotowywanie i przeprowadzanie prezentacji dla klientów
  • doradztwo w zakresie ubezpieczeń i zarządzania ryzykiem (dot. brokera)

Wymagania

  • zdany egzamin brokerski (dot. brokera)
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość procedur brokerskich (dot. brokera)
  • umiejętność oceny ryzyka ubezpieczeniowego oraz zbudowania programu ubezpieczeniowego (dot. brokera)
  • umiejętność nawiązywania kontaktów
  • dobra znajomość pakietu MS Office(w szczególności aplikacji Word, Excel i Outlook)
  • dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • poszukujemy osób odpowiedzialnych, rzetelnych, dobrze zorganizowanych i posiadających umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • ciekawą pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • korzystne warunki zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • dodatkowa prowizja od nowych klientów
  • możliwość rozwoju zawodowego