Najnowsze oferty pracy

  • Brukarz

    JKS A/S   wielkopolskie    praca zdalna
    siedziba firmy: Dania
    pracownik fizyczny  umowa o pracę / agencyjna  pełny etat / tymczasowa/dodatkowa  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Opis stanowiska: Wykonywanie różnorodnych prac brukarskich, w tym układanie tarasów, podjazdów, chodników itp. Przygotowywanie podłoża oraz układanie i układanie kamieni lub kostki brukowej zgodnie z wymaganiami klienta i standardami branżowymi. Wykonywanie prac związanych z...
Zobacz więcej ofert pracy

Brukarz / Brygadzista

E WORK POLSKA SP Z O O
Piła, Piła i okolice
praca stacjonarna
2209 dni temu

E-work jest spółką akcyjną, jako lider na rynku pracy Grupa obsługuje 1200 klientów reprezentujących wszystkie sektory gospodarki, w tym zarówno małych i średnich przedsiębiorstw, jak i największych korporacji, zatrudniając 40 000 pracowników, osiągając obroty 100mln euro.

E-Work Polska - część włoskiej grupy E- Work z sektora usług HR.

Miejsce pracy: Piła i okolice

Obowiązki:

  • organizacja i podział pracy 8 osobowej grupy pracowników
  • bezpośredni nadzór nad pracownikami
  • współpraca z inżynierem budowy
  • nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP
Wymagania:
  • doświadczenie przy pracach brukarskich
  • umiejętność prowadzenia prac budowlanych
  • wykształcenie średnie lub wyższe
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność zarządzania zespołem pracowników
  • sumienność i zaangażowanie
Oferujemy:
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie 6000-8000 brutto
  • narzędzia, odzież i obuwie robocze
  • samochód służbowy
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.