Praca.pl Praca śląskie Zabrze Brukarz Zabrze
Brukarz lub pomocnik brukarza

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Zabrze
praca stacjonarna
za 3 dni wygasa13 dni temu
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/24/0400
OBOWIĄZKI:
Brukowanie i naprawianie nawierzchni ulic, placów, dróg, skarp i przejazdów lub pomocnik brukarza. Równoważny system pracy, praca w przedziale godzinowym 7.00-17.00, sobota 7.00-13.00. Praca na terenie woj. śląskiego.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Brukarz (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

wykształcenie bez znaczenia, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy, zaangażowanie, pracowitość, punktualność, doświadczenie na stanowisku brukarza lub osoba do przyuczenia na stanowisko pomocnik brukarza

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Pl. Krakowski 9, 41-800 Zabrze, powiat: m. Zabrze, woj: śląskie

Dane kontaktowe:

Doradca klienta
32 277 90 10

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

CV Kontakt telefoniczny z Panem Robertem Szurka tel. 536 706 033 lub przesłać CV na adres e-mail: robin.bruk.2019@gmail .com

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu