Brukarz

JKS A/S
Dania, Skjern
pracownik fizyczny
pełny etat / tymczasowa/dodatkowa
umowa o pracę / agencyjna
praca zdalna
10 dni temu
Brukarz
Miejsce pracy: Dania, Skjern
Opis stanowiska:
  • Wykonywanie różnorodnych prac brukarskich, w tym układanie tarasów, podjazdów, chodników itp.
  • Przygotowywanie podłoża oraz układanie i układanie kamieni lub kostki brukowej zgodnie z wymaganiami klienta i standardami branżowymi.
  • Wykonywanie prac związanych z krawężnikami, obrzeżami oraz drenażem
  • Utrzymywanie czystości i porządku na placu budowy.
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy jako brukarz min.3 lata
  • Zdolność do czytania i interpretacji planów technicznych
  • Umiejętność pracy z różnymi narzędziami i maszynami brukarskimi
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kategorii B będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • Legalne zatrudnienie przez duńską agencje pracy.
  • Pracę tymczasową na duńskich warunkach.
  • Możliwość długoterminowej współpracy.
  • Wyplata co 2 tygodnie (tygodnie parzyste).
  • Urlopowe 12,5%.
  • SH
  • Skladki emerytalne
  • Zapewniamy opiekę administracyjna: karta podatkowa, ubezpieczenie.
  • Wsparcie naszych konsultantów przez cały okres trwania umowy.
?  Co oznacza „Aplikuj szybko”?
„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.

Poznaj

JKS A/S

JKS A/S jest duńską agencją zatrudnienia i rekrutacji. Od blisko 30 lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy na terenie Danii, Norwegii i Szwecji, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek skandynawski. Nasza firma poprzez lata doświadczeń oraz prestiż zdobyty na rynku skandynawskim stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.