Brukarz

Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim
Lidzbark Warmiński
praca stacjonarna
za 2 dni wygasa13 dni temu
Brukarz
Miejsce pracy: Lidzbark Warmiński
Numer: StPr/24/0243
OBOWIĄZKI:
Roboty remontowo-brukarskie.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole

Wymagania inne:

obsługa maszyn i narzędzi budowlanych, osoba zdrowa

Miejsce pracy:

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Dębowa 8, 11-100 Lidzbark Warmiński, powiat: lidzbarski, woj: warmińsko-mazurskie

Dane kontaktowe:

Katarzyna Kulesza
k.kulesza@puplidzbark.pl
897673339 w. 28

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

skieorwanie z PUP

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim