Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. Jakości - Lider Stolarni i Lakierni

    Sunreef Venture S. A.   Gdańsk    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę / kontrakt B2B
    3 dni
    Monitorowanie problemów jakościowych w obszarze stolarni i lakierni. Wsparcie zespołu w kontroli produktu pod względem zgodności z dokumentacją. Raportowanie wyników jakościowych / występujące niezgodności produktowe i procesowe. Bieżące prowadzenie dokumentacji po kontroli. Prowadzenie...
Zobacz więcej ofert pracy

Brygadzista Lakierni

LSJ HR Group
Szczecin
praca stacjonarna
1172 dni temu

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej z branży konstrukcji stalowych, w związku z jej prężnym rozwojem, poszukujemy osoby która będzie pracować w dziale lakierni oraz organizować pracę podległego zespołu.

Szczecin

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie konstrukcji do malowania
  • Malowanie na mokro, ustawianie procesu
  • Organizacja pracy podległego zespołu pracowników lakierni
  • Nadzór nad realizacją zleconych zadań pracownikom i motywowanie zespołu

Wymagania:

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku w dziale lakierni / malarni – w zakładzie produkcyjnym
  • Wykształcenie min. średnie techniczne
  • Komunikatywna znajomość języka anielskiego – mile widziana
  • Znajomości pełnego procesu malowania elementów, przygotowania powierzchni i ochrony przed korozją
  • Umiejętności zarządzania zespołem
  • Kultura osobista, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą
  • Możliwość zatrudnienia od zaraz
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz dodatki
  • Praca najczęściej na dwie zmiany od 6 – 14 i 14 -22 (od poniedziałku do piątku, sporadycznie mogą być trzy zmiany)
  • Prywatna opieka medyczna, prywatne ubezpieczenie na życie
  • Możliwość nauki i rozwoju języka obcego – kursy językowe
  • Paczki dla dzieci na święta
  • Dofinansowanie do wypoczynku letniego lub zimowego dzieci