Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Brygadzista monter zewnętrznych sieci wod-kan

DKM-LASKOWSCY Sp.J. PBWMKiRD

Kobyłka

60 dni temu

Ogłoszenie numer: 3715308, z dnia 2020-10-01

Firma istnieje od 1989r. Wykonuje roboty sanitarne, drogowe, odwodnienia terenu na obszarze warszawy i okolic.

Miejsce pracy: mazowieckie / Kobyłka

Opis stanowiska

  • prowadzenie grupy wod-kan
  • niwelowanie rurociągów
  • montaż kanalizacji sanitarnej
  • zagęszczanie wykopów
  • dbanie o bezpieczeństwo i przepisy bhp

Budowy prowadzimy na terenie powiatu wołomińskiego oraz Warszawy

Wymagania

  • umiejętność niwelowania
  • umiejętnością prawidłowego montażu rurociągów pod niwelator
  • umiejętnością prawidłowego montażu studni
  • umiejętnością czytania projektu
  • umiejętność prowadzenia grupy

Oferujemy

  • umowę o prace
  • atrakcyjne wynagrodzenie
Poznaj stanowisko: Brygadzista
Brygadzista to osoba, która sprawuje nadzór nad brygadą robotników. Do głównych obowiązków tego pracownika należy, m.in.: organizacja i koordynacja pracy podległych pracowników, rozliczanie pracowników z przepracowanych godzin, koordynacja i ustalenia robót z kierownictwem, kontrola nad powierzonym mieniem przedsiębiorstwa oraz kontrola przestrzegania zasad BHP. ...
Praca Brygadzista