Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Brygadzista Pras Krawędziowych

MAAN Sp. z o.o.

Pruszków

5 dni temu

MAAN Sp. z o.o. to stabilna firma i lider w produkcji okapów kuchennych. Ponad 35-letnie doświadczenie zdobyte przy współpracy z wymagającymi Klientami, wysoka jakość produktów oraz nowoczesne technologie skutkują ciągłym doskonaleniem naszej firmy. W związku z dynamicznym rozwojem szukamy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Pruszków

Region: mazowieckie

Zakres obowiązków:
  • Nadzór nad podległym zespołem i realizacją zadań
  • Wykonywanie prac związanych z gięciem detali na prasie CNC
  • Wykonywanie elementów zgodnie z dokumentacją
  • Kontrola poprawności wykonanych detali
  • Przygotowanie maszyny do pracy i dbałość o jej poprawne funkcjonowanie
  • Bieżąca konserwacja oraz czyszczenie maszyny
Wymagania:
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn typu CNC
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Obsługa przyrządów pomiarowych
Oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Motywacyjny system wynagrodzeń /premia/
  • Kartę Benefit System
  • Możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia pracowniczego
  • Świąteczne bonusy
  • Program rabatowy dla pracowników
  • Bezpłatny parking dla samochodów pracowników

CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny prosimy przesyłać

za pomocą przycisku: APLIKUJ TERAZ

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r RODO”

Wysyłając CV oraz inne dokumenty aplikacyjne wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celach związanych z rekrutacją. Administratorem danych osobowych jest Maan sp. z o.o. z siedzibą w Grójcu (05-600), Podole 9.

Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych kandydatów znajdziesz pod adresem: http://maan.pl/praca/

Poznaj

Producent okapów kuchennych

Poznaj stanowisko: Operator CNC

Operator CNC jest osobą odpowiedzialną za obsługiwanie specjalistycznych maszyn i urządzeń, służących do obrabiania tworzyw sztucznych i metali. Osoba zatrudniona w tym charakterze posiada niezbędne kwalifikacje i wiedzę pozwalającą na obsługiwanie nie tylko tradycyjnych maszyn, lecz także skomplikowanych, elektronicznych robotów, sterowanych elektronicznie. Operator CNC samodzielnie dobiera odpowiednie materiały i tworzywa, a ...
Operator CNC Praca Operator CNC

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest MAAN Sp. z o.o..

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (652)
Wałbrzych (66)
Legnica (96)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (237)
Toruń (147)
Lubelskie:
Lublin (241)
Chełm (46)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (844)
Tarnów (104)
Nowy Sącz (90)
Mazowieckie:
Warszawa (2051)
Radom (172)
Płock (72)
Opolskie:
Opole (232)
Nysa (82)