Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Brygadzista robót ogólnobudowlanych

CONTROL PROCESS S.A.

Kraków

45 dni temu

CONTROL PROCESS S.A. to firma prywatna działająca na rynku nieprzerwanie od 1991 roku. Control Process S.A. jest jednym z wiodących przedsiębiorstw zajmujących się realizacją inwestycji w systemie "pod klucz" w sektorze budownictwa specjalistycznego w Polsce.
Grupa kapitałowa CONTORL PROCESS S.A. skupia kilkanaście spółek o profilu inżynieryjno-budowlanym obsługującym sektory ROPA I GAZ, ENERGETYKA, OCHRONA ŚRODOWISKA, PRZEMYSŁ I INFRASTRUKTURA.

Poszukujemy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Zadania:
  • Kierowanie pracami ogólnobudowlanymi, nadzór nad pracownikami
  • Zamawianie materiałów, sprzętu lub usług koniecznych do realizacji projektu
  • Koordynowanie prac z innymi wykonawcami
  • Delegowanie zadań i organizacja pracy członkom zespołu
  • Rozliczanie pracowników z realizowanych zadań
  • Kontrolowanie efektywnego czasu pracy zespołu
  • Zarządzanie kosztami projektu
  • Prowadzenie rozliczeń robocizny, materiału, sprzętu i maszyn
  • Opracowanie założeń budżetowych i wycena prac
  • Pozyskiwanie nowych zleceń budowlanych
Wymagania:
  • Wykształcenie średnie techniczno-budowlane
  • Umiejętności zarządzania i organizacji pracy podwykonawców
  • Uczciwość, skrupulatność
  • Bardzo dobrej znajomości MS Office
  • Mobilność, prawa jazdy kat. B - praca wykonywana w terenie
  • Odpowiedzialność, szybkie reagowanie na pojawiające się problemy, profesjonalne podejście do zadań,
  • Dyspozycyjności oraz umiejętności zarządzania czasem
Oferujemy:
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne warunki premiowe w zależności od wypracowanego zysku
W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Control Process S.A. z siedzibą w Krakowie, przy ul. Obrońców Modlina 16, 30-733 Kraków danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV, dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę".

Dodatkowo zgadzam się na przetwarzanie przez Control Process S.A. z siedzibą w Krakowie, przy ul. Obrońców Modlina 16, 30-733 Kraków danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym również dla celów przyszłych rekrutacji.

Poznaj

Firma Control Process istnieje od 1991 roku. Od momentu założenia Firma stawia na jakość i profesjonalizm wykonywanych usług, czego potwierdzeniem są liczne nagrody, certyfikaty jak i referencje wystawione przez Klientów. W ślad za potrzebami rynku i rozwojem spółki powstawały nowe podmioty wchodzące w skład Grupy Control Process, która obecnie liczy kilkanaście spółek realizujących kompleksowo zadania w głównych sektorach przemysłu

Organizacja

Grupa Kapitałowa Control Process składa się ze spółek produkcyjno-usługowych.

W ramach Grupy Control Process wchodzą specjalistyczne spółki branżowe, które uzupełniają ofertę Control Process w zakresie kompleksowego wykonawstwa inwestycji przemysłowych

Sektory działalności

Grupa Kapitałowa Control Process z powodzeniem realizuje inwestycje m.in. w takich branżach jak:

- Ropa i Gaz

- Energetyka

- Ochrona Środowiska

- Chemia i Petrochemia

Obszary wsparcia

- projektowanie

- kompletacja i prefabrykacja

- wykonanie i montaż

- rozruch i serwis

 Nasze doświadczenie, sposób zarządzania oraz zespół fachowców dbających o jakość świadczonych usług pozwoliły na zrealizowanie szeregu inwestycji w takich obszarach jak:

- Pozostałe budownictwo przemysłowe

Aktualnie realizujemy szereg projektów związanych z naszą działalnością.

Z częścią z nich mogą się Państwo zapoznać na naszej stronie internetowej www.controlprocess.pl

Poznaj stanowisko: Brygadzista
Brygadzista to osoba, która sprawuje nadzór nad brygadą robotników. Do głównych obowiązków tego pracownika należy, m.in.: organizacja i koordynacja pracy podległych pracowników, rozliczanie pracowników z przepracowanych godzin, koordynacja i ustalenia robót z kierownictwem, kontrola nad powierzonym mieniem przedsiębiorstwa oraz kontrola przestrzegania zasad BHP. ...
Praca Brygadzista