Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Florysta Warszawa
Bukieciarz w Dziale Wyrobów Kwiaciarskich

Miejskie Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o. o.
Warszawa
praca stacjonarna
1276 dni temu

Ogłoszenie numer: 3819225, z dnia 2020-10-28

Miejskie Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o.o.

Firma świadcząca kompleksowe usługi pogrzebowe od 1945 roku poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • produkcja wyrobów kwiaciarskich (wieńce, wiązanki itp.)

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na stanowisku bukieciarz
  • wzorowa organizacja pracy
  • sumienność, zdyscyplinowanie i wysoka kultura osobista

Oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie, o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę