Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Business Development Manager

Brave Brain S.A.

Kraków

13 dni temu

Ogłoszenie numer: 2380768, z dnia 2019-04-05

Agencja Reklamowa Brave Brain z Krakowa. Specjalizujemy się w tworzeniu znanych marek, projektowaniu unikalnych opakowań oraz tworzeniu i realizacji oryginalnych kompleksowych kampanii reklamowych.

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Nr Ref.: BDM/2019

Opis stanowiska

  • rozwijanie bazy Klientów na podstawie klucza kompetencyjnego naszej agencji,
  • prezentacja naszej agencji u potencjalnych Klientów,
  • przygotowywanie ofert,
  • prowadzenie negocjacji z potencjalnymi Klientami,
  • realizacja planów sprzedażowych.

Wymagania

  • dynamiczna osobowość, sportowiec z natury i stylu życia,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów zarówno telefonicznie jak i face to face,
  • umiejętność efektywnej komunikacji na każdym polu,
  • umiejętność prowadzenia prezentacji i spotkań biznesowych,
  • doświadczenie w dziale Client Service,
  • znajomość zagadnień dotyczących reklamy.

Oferujemy

  • dużą samodzielność i duże wyzwania,
  • niekorporacyjny klimat pracy,
  • pracę w zespole i z zespołem doświadczonych profesjonalistów,
  • wynagrodzenie 5560-8250 brutto,
  • rozwój zawodowy.

Czekamy na Twoje CV.

Jeżeli masz dodatkowe pytania zadzwoń śmiało: 12 252 75 00

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Kluczowych Klientów

Specjalista do spraw kluczowych klientów zajmuje się bieżącą obsługą klientów kluczowych firmy, a także ich pozyskiwaniem. Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiada na zapytania ofertowe, negocjuje (w konsultacji z kierownikiem działu) warunki oferowanych usług, podpisuje umowy i utrzymuje stały kontakt z najważniejszymi dla firmy klientami. Specjalista ds. kluczowych klientów jest członkiem zespołu powołanego ...
Specjalista ds. Kluczowych Klientów Praca Specjalista ds. Kluczowych Klientów

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Brave Brain S.A..

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (815)
Wałbrzych (51)
Legnica (128)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (269)
Toruń (143)
Lubelskie:
Lublin (273)
Chełm (51)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (985)
Tarnów (84)
Nowy Sącz (74)
Mazowieckie:
Warszawa (2301)
Radom (174)
Płock (95)
Opolskie:
Opole (235)
Nysa (71)