Business Development Manager

Talent IN sp. z o.o.

Warszawa

23 dni temu

Nasz Klient to szybko rozwijająca się organizacja, działająca w obszarze nowych zaawansowanych technologii z dziedziny szeroko rozumianych rozwiązań finansowych oraz weryfikacji autentyczności i właśności w oparciu o platformę Blockchain. Firma, która jest zdecydowanym liderem na skalę światową w dostarczaniu i budowaniu złożonych rozwiązań technologicznych IT i jednocześnie firma, która w swojej dziedzinie jest zaliczana do najbardziej wpływowych firm blockchain i regtech.

Szukamy pełnego pasji menadżera z doświadczeniem i z charyzmą. Osoby samodzielnej, z silną motywacją dążenia do wyznaczonego celu i umiejętnością szybkiego podejmowania decyzji.

Miejsce pracy: Warszawa
Zadania:
  • Samodzielne zarządzanie wyznaczonym obszarem sprzedaży na terenie Polski, Europy i rynków całego świata
  • Zarządzanie portfelem strategicznych Klientów
  • Implementacja strategii sprzedaży na podległym terenie
  • Rozwijanie i utrzymywanie relacji biznesowych z kluczowymi Klientami
  • Odpowiedzialność za realizację celów sprzedażowych
Wymagania:
  • Co najmniej 5 letnie doświadczenie w sprzedaży w kanale B2B
  • Doświadczenie na stanowisku Senior KAM lub Business Development Manager
  • Doświadczenie w sprzedaży międzynarodowej
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży do sektora finansowego
  • Wykształcenie wyższe, (preferowane ekonomiczne)
  • Udokumentowane doświadczenie w realizacji celów
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Umiejętność budowania silnych i efektywnych relacji ze współpracownikami i klientami
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Gotowość do zagranicznych podróży służbowych
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnym przedsiębiorstwie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym
  • Pakiet dodatkowych benefitów
  • Stanowisko o dużym zakresie samodzielności i odpowiedzialności
  • Dostęp do najnowszych technologii liderów branży IT
  • Udział w ciekawych projektach z liderami rynku FIN TECH
  • Miłą i luźną atmosferę pracy w ambitnym i profesjonalnym młodym zespole

Poznaj

Talent IN to połączenie sił i doświadczeń ludzi, którzy od 20 lat pracują i zarządzają a dodatkowo łączy ich wspólna historia zawodowa. Talent IN łączy doświadczenia pracy na stanowiskach zarządczych, sprzedażowych i finansowych.

Świadczymy usługi w obszarze HR bo od dłuższego czasu obserwujemy jak trudno znaleźć talenty dopasowane do rozwijających się organizacji. Potrafimy patrzeć na potrzeby Klientów również z ich perspektywy. Do niedawna sami te potrzeby zaspokajaliśmy pozyskując członków swoich zespołów do firm, którymi zarządzaliśmy. Potrafimy zaprojektować i wdrożyć działania mające na celu pozyskanie najlepszych kandydatów gotowych do pełnienia ról w firmach naszych Klientów.

Poznaj stanowisko: Przedstawiciel Handlowy
Przedstawiciel handlowy to osoba, która odpowiada za pozyskiwanie i obsługę klientów dla firmy. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: realizacja planów sprzedaży, doradztwo techniczne, dbałość o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta, sporządzanie bieżących raportów sprzedaży oraz prowadzenie działań marketingowych i dbanie o dobry wizerunek firmy. ...
Praca Przedstawiciel Handlowy