Business Development Manager

Fairview

Warszawa

2 dni temu

Business Development Manager
Miejsce pracy: Warszawa

Szukamy Business Development Managera w Warszawie. Praca w Fairview polega przede wszystkim na kreowaniu „pozytywnego zaangażowania odbiorców poprzez łączenie ludzi i miejsc.” Każdego dnia bawimy, informujemy lub wspieramy w pracy setki tysięcy ludzi. Zawsze w pozytywny i kreatywny sposób!

 

Jesteśmy firmą technologiczną i czołowym dostawcą rozwiązań digital signage w Europie, a obecnie startujemy naszą działalność na rynku polskim i szukamy pracowników!

 

Tworzymy oprogramowanie oraz kontent wykorzystywany na ekranach, które spotykasz na każdym kroku – chociażby w sklepach i przestrzeni publicznej. Z naszego produktu, Easyscreen, korzysta już ponad 5.000 klientów w różnych branżach, którzy każdego dnia przekonują się, że korzystanie z naszego produktu jest przyjemne, łatwe i zawsze daje fantastyczny efekt na ekranie.

 

Nasz zespół pracuje w różnych miastach Europy i stanowi wyjątkową mieszankę prawych i lewych półkul mózgowych: twórców animacji, producentów wideo, pasjonatów sprzedaży i marketingu, zapalonych programistów, analityków danych i integratorów API. Ustawicznie stawiamy sobie nowe wyzwania, aby dostarczać klientom najwyższej jakości doświadczenie konsumencie i najlepszy produkt.

 

Kogo szukamy?


Szukamy Business Development Managera z 5-10 letnim doświadczeniem zawodowym w tym zakresie. Zatrudniona przez nas osoba będzie sprzedawać rozwiązania digital signage do resellerów, dystrybutorów i klientów na rynku polskim. Jesteśmy szybko rozwijającą się firmą, więc szukamy kogoś, kto z entuzjazmem zaangażuje się w tworzenie naszej firmy i budowanie zespołu. Niewątpliwym plusem jest znajomość zagadnień technologicznych i związanych z oprogramowaniem. Bardzo ważne jest, aby kandydat był inteligentny, chętny do działania, otwarty na nowości i gotowy do podejmowania wyzwań.

 

Podsumowując, szukamy kogoś, kto jest:

 • Przedsiębiorczy i ma pozytywne nastawienie
 • Graczem zespołowym, a jednocześnie lubi rywalizację
 • Towarzyski i inteligentny
 • Niezależny, a jednocześnie chętny do uczenia się nowych rzeczy
Jak będzie wyglądał Twój dzień?

Zaczynasz w Warszawie o 9:30 od cotygodniowej telekonferencji z central w Sitges w Hiszpanii, podczas której krótko i zwięźle omówisz i zaplanujesz swój tydzień. Następnie będziesz kontaktować się z partnerami i potencjalnymi klientami, objaśniając im rozwiązanie digital signage. Dużo zadań wykonywanych jest online przy użyciu naszego systemu CRM na stroniewww.hubspot.com, gdzie również będziesz znajdować nowe projekty i ustalać nowe prospekty.

Twoim zadaniem będzie analizowanie, w jaki sposób zdobywać nowe branże i tworzenie nowych pomysłów komunikacji marketingowej. Czasami będziesz odwiedzać dużych potencjalnych klientów w Polsce, aby przedstawić im prezentację o rozwiązaniach digital signage. Podczas takich wizyt, po zapoznaniu się z ich siedzibą, będziesz doradzać im, gdzie umieścić ekrany i z jakich aplikacji skorzystać. Po wszystkim wracasz do biura lub do domu i kończysz dzień sukcesem; klient dzwoni i dzięki Twojej pracy, zaczyna korzystać z naszych rozwiązań!

 

Środowisko pracy

W naszym ambitnym środowisku możesz być sobą. Panuje tu nieformalna atmosfera, gdzie praca i przyjemność mieszają się ze sobą. Będziesz pracować w międzynardowym zespole składającym się z około 30 osób.

Zespół w Warszawie obecnie jest niewielki, ale będzie się szybko rozwijać.

Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie i wiele możliwości rozwoju zawodowego. W czasie pandemii pracujemy zdalnie. Czeka na Ciebie zespół młodych, ambitnych współpracowników, którzy ciężko pracują, aby Fairview odniosło sukces.

 

Kim jesteśmy?

Fairview to pionier w dziedzinie technologii interaktywnych mediów indoorowych. Każdego dnia dostarczamy milionom ludzi fantastyczne doświadczenia z mediami indoorowymi poprzez naszą sprawdzoną platformę budującą zaangażowanie odbiorców.

Fairview zdobyło zaufanie ponad 5.000 wiodących klientów i partnerów w sprzedaży detalicznej, biurach, przedsiębiorstwach, branży hotelowej, oraz w wielu innych obszarach, jak opieka medyczna i dbałość o dobre samopoczucie. To są klienci, dla których eksplorowanie nowych możliwości w postaci obsługi interaktywnych mediów indoorowych jest najważniejsze.

 

Aby dowiedzieć się więcej o naszym oprogramowaniu, odwiedź naszą stronę

www.easyscreen.tv, gdzie znajdziesz informację o tym, co robimy i dla kogo. Informacje o naszej firmie znajdziesz na stronie: www.fairviewcorp.com

 

Oferujemy:
 • Pracę w niedużym, ale dynamicznym i profesjonalnym zespole w Warszawie. Mówimy zarówno po polsku, jak i po angielsku.
 • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz fantastyczną strukturę prowizji
 • Elastyczne godziny pracy; możliwość częściowej pracy z domu
 • Samochód firmowy, laptop, telefon komórkowy
 • Opcjonalnie pakiet zdrowotny i fitness
 • Ustawiczną możliwość zdobywania nowej wiedzy i możliwości zawodowych
 • 40-godzinny tydzień pracy.
 • Początek: jutro? ;-)

Jesteś zainteresowany/a? Czy chcesz dowiedzieć się więcej?

Prześlij nam jak najszybciej swoje CV wraz z listem motywacyjny (po angielsku lub po polsku), ponieważ jesteśmy gotowe na spotkanie z Tobą!

 

 APLIKUJ TERAZ 

Poznaj stanowisko: Kierownik Zespołu 
Kierownik Zespołu (Team Leader) jest to przywódca grupy liczącej od 5 do 10 osób, tzw. menedżer. Kierownik Zespołu odpowiada za osiągnięcia całego zespołu, czyli integruje pracowników, oceniania ich prace, motywuje oraz dostosowuje zadania do możliwości pracowników. Poza tym, dba o wysokie standardy wykonywanej pracy, prowadzi szkolenia wewnętrzne oraz wdraża nowych pracowników, a także przygotowuje ...
Praca Kierownik Zespołu