Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Menedżer ds. Baz Danych (Database manager) Warszawa
Business Intelligence Lead (Zarządzanie Systemami Baz Danych)

HR Support
Warszawa
kierownik/koordynator
pełny etat
umowa o pracę
praca zdalna
675 dni temu

Agencja Personalna HR Support to doświadczony zespół specjalistów. Zapewniamy: Rekrutacje, Kampanie Filmowe i Obsługę Prawną. Do każdego podchodzimy z zaangażowaniem i empatią, dlatego zaufało nam już tak wielu Klientów jak i Kandydatów. Nr licencji Agencji: 14952.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów, największych w Polsce zakładów Bukmacherskich, wyróżniającego się renomą, szacunkiem i rzetelnością, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
OBOWIĄZKI:
  • zdobywanie wiedzy na temat procesów i operacji biznesowych
  • praca na surowych źródłach danych oraz hurtowni danych
  • zarządzanie grupą programistów BI
  • przygotowywanie oraz streszczanie raportów
  • zarządzanie szkoleniami
WYMAGANIA:
  • kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność odwzorowania schematów
  • doświadczenie w wykonywaniu działań jako użytkownik końcowy (znajdowanie błędów oraz wprowadzanie zmian w bazie danych)
  • doświadczenie w analizie biznesowej
  • doświadczenie w zarządzaniu grupą programistów w zakresie tworzenia pakietów ETL
  • umiejętność tworzenia i utrzymywania pulpitów nawigacyjnych
  • znajomość programów Excel, SSRS, PostgreSQL i T-SQL w stopniu zaawansowanym
  • zarządzanie szkoleniami i budżetem
  • znajomość j. angielskiego w stopniu biegłym
  • doświadczenie w branży iGaming mile widziane
PRACODAWCA OFERUJE:
  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • prywatna opieka medyczna
  • karta Multisport
  • możliwość rozwoju na samodzielnym stanowisku
  • możliwość pracy hybrydowej lub 100% zdalnej z każdego miejsca w Polsce

Poznaj

HR Support

Agencja Personalna HR Support to młody, lecz zgrany zespół specjalistów z kilkuletnim doświadczeniem, który działa w kilku obszarach związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi. Rekrutujemy z pasją i zaangażowaniem. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, a nasi kandydaci to najlepsi z najlepszych, którzy swoim zaangażowaniem i osobowością wyróżniają się na tle innych pracowników.