Najnowsze oferty pracy

  • Operations Manager

    Unique People sp. z o.o.   Katowice    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator / menedżer
    2 dni
    Główne zadania: realizowanie celów ilościowych i jakościowych na podległych projektach sprzedażowych oraz infolinijnych w ramach wyznaczonej strategii, analiza otrzymywanych raportów oraz optymalizacja kluczowych procesów, bieżąca praca z kadrą managerską, delegowanie zadań i...
Praca.pl Praca Pomorskie Gdańsk Kierownik Zespołu Call Center Gdańsk
Call Center – konsultant, organizator pracy małego zespołu

Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe
Gdańsk
praca stacjonarna
1201 dni temu
Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe poszukuje kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Gdańsk
Wymagania:
  • sumienność i samodzielność
  • umiejętność zarządzania zespołem i współdziałania w zespole
  • znajomość Excela
  • doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
Obowiązki:
  • organizowanie pracy zespołu Call Center (planowanie, nadzór i sprawozdawczość)
  • sezonowa rekrutacja pracowników na zlecenie
  • prowadzenie rozmów telefonicznych (ankietowanie, aktualizacja bazy danych itp.)
  • sezonowa pomoc przy pracach związanych z rejestrowaniem klientów oraz z wysyłkami
  • praca w godzinach 12:00- 20:00 lub 8:00-16:00 w zależności od miesiąca oraz zaplanowanych zadań
Oferujemy:
  • umowę o pracę na pełny etat i stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju i awansu zawodowego
  • prywatną opiekę medyczną,
  • pakiet Multisport oraz atrakcyjne zniżki na usługi kompleksu sportowego Alchemia,
  • pakiet świadczeń socjalnych,
  • pracę w najnowocześniejszym kompleksie biurowym w Trójmieście.
Administratorem danych jest Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą przy al. Grunwaldzkiej 413, 80-309 Gdańsk.

Wysyłając aplikację prosimy o zawarcie w CV zgody:
„Zgadzam się na przetwarzanie przez Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym".
Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem: dane.osobowe@gwo.pl.