Campaign Manager [rekrutacja online]

X-KOM Sp. z o.o.

Częstochowa

33 dni temu

Dołącz do x-kom, czyli drużyny złożonej z ponad tysiąca pasjonatów tworzących jeden z czołowych polskich e-commerców z nowymi technologiami. Jacy jesteśmy? Innowacyjni, ambitni i gotowi na nowe wyzwania. Nie owijamy w bawełnę i cenimy sobie szczerość, a zamiast mnożyć problemy, wolimy szukać nowych rozwiązań. Budujemy atmosferę, w której lubimy przebywać, a przede wszystkim dbamy o rozwój firmy oraz osób ją tworzących. Brzmi nieźle? Aplikuj.

Aktualnie, w związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Częstochowa

Region: śląskie

Opis stanowiska:
  • Planowanie i przygotowywanie kampanii marketingowych
  • Koordynacja działań podczas realizacji prowadzonych kampanii
  • Planowanie i kontrola realizacji powierzonego budżetu trade marketingowego
  • Przygotowywanie analiz i zestawień dotyczących wyników sprzedaży, prognoz oraz aktywności promocyjnej
  • Post-ewaluacja działań promocyjnych i rekomendacja zmian w celu zapewnienia odpowiedniej rentowności planowanych aktywności dla Działu Sprzedaży
  • Koordynacja komunikacji i przepływu informacji wewnątrz organizacji w zakresie realizowanych działań
  • Stała współpraca z vendorami
Wymagania:
  • Doświadczenie w prowadzeniu kampanii online
  • Zainteresowanie tematyką szeroko pojętego marketingu i znajomość bieżących trendów
  • Umiejętność weryfikacji wyników prowadzonych działań marketingowych oraz interpretacji uzyskanych danych
  • Dobra organizacja pracy własnej, umiejętność planowania i prowadzenia kilku projektów jednocześnie
  • Gotowość do podjęcia pracy na terenie Częstochowy
Oferujemy:
  • Pracę w rozwijającym się środowisku biznesowym, dającym okazję do praktycznego wykorzystywania umiejętności
  • Udział w bieżących projektach marketingowych oraz możliwość wprowadzania nowych pomysłów i rozwiązań
  • Atrakcyjny system premiowy dopasowany do wyników
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Możliwość współtworzenia kreatywnego zespołu specjalistów i pasjonatów

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Kierownik ds. kluczowych klientów (key account manager, skrót KAM) to osoba, która zarządza projektami i procesami, bardziej niż zespołem ludzi. Natomiast w przypadku, gdy firma ma wielu handlowców (np. branża FMCG, sektor ubezpieczeniowy), to wtedy kierownik ds. kluczowych klientów odpowiedzialny jest również za koordynację pracy pracowników. Ogólnie rzecz ujmując pracownik ten ...
Praca Kierownik ds. Kluczowych Klientów - Key Account Manager