Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

CFO / samodzielny księgowy

Codahead

Kraków

131 dni temu

Firma z branży IT. Tworzymy i rozwijamy aplikacje webowe oraz mobilne na platformy iOS i Android.

Miejsce pracy: Kraków
Opis stanowiska
  • praca samodzielna, jednoosobowa
  • doświadczenie w prowadzeniu ksiąg rachunkowych samodzielnie (w tym sporządzanie sprawozdań finansowych)
  • zarządzanie procesami budżetowania i raportowania
  • sporządzanie analiz finansowych w tym analizy przepływów pieniężnych
  • zarządzanie cash flow
  • prowadzenie ksiąg rachunkowych Spółki, w tym wystawianie faktur
  • przygotowaniem sprawozdań i raportów finansowych - okresowych oraz udział w spełnieniu obowiązków informacyjnych spółki
  • prowadzeniem ksiąg rachunkowych zgodną z polityką rachunkowości
  • realizacja strategii finansowo-podatkowej firmy oraz wspomaganie procesów decyzyjnych zarządu
  • raportowanie wyników do zarządu spółki
  • obsługa kadrowo - płacowa pracowników Spółki
  • realizacja przelewów
  • wdrożenie nowego systemu ERP
Wymagania
  • doświadczenie na stanowisku CFO, główny księgowy bądź pokrewne związane z zarządzaniem finansami
  • min. 4-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • wiedza finansowo-księgowa
  • podstawowa wiedza prawnicza - prawo handlowe
  • znajomość zasad kontrolingu i rachunkowości zarządczej
  • doświadczenie w pracy z branżą usługową operującą na rynku międzynarodowym
  • wysoce rozwinięte umiejętności analityczne oraz zdolności komunikacyjne
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. advanced w mowie i piśmie
  • umiejętność obsługi programów księgowych , Ms Excel, komunikatorów internetowych i zbliżonych narzędzi
Dodatkowe plusy
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • znajomość systemów do FP&A będzie dużym atutem
Benefity:
  • karta Multisport oraz prywatna opieka medyczna
  • elastyczny czas pracy (8/10 – 16/18)
  • możliwość częściowej pracy zdalnej
  • dodatkowe pakiety szkoleniowe
  • zajęcia z języka angielskiego z native speakerem
  • zapewnione miejsce parkingowe przy biurze
  • spotkania integracyjne
Poznaj stanowisko: Samodzielny Księgowy
Samodzielny księgowy, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą obejmującą odrębne stanowisko w dziale finansów i rachunkowości, samodzielnie realizując zadania z zakresu organizacji księgowości i rachunkowości firmy lub instytucji. Stanowisko jest także określane nazwą specjalisty do spraw księgowości lub specjalisty do spraw rachunkowości, obejmują je osoby legitymujące się dyplomem ukończenia studiów ...
Praca Samodzielny Księgowy