Najnowsze oferty pracy

  • Dyrektor zarządzający

    LLC EXMAX   Warszawa    praca stacjonarna
    dyrektor  umowa o pracę  pełny etat   7 000 - 15 000 zł brutto/mies.  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    7 dni
    Organizacja pracy oddziału: zatrudnianie pracowników, kontrola i prowadzenie obiegu dokumentów, współpraca z księgowością i rozwiązywanie bieżących zadań. Organizacja logistyki z Korei do Polski, odprawa celna kosmetyków, rejestracja na portalu CPNP; Poszerzenie bazy klientów w całej...
Zobacz więcej ofert pracy

Chief Executive Officer (CEO)

ManyHr
Warszawa
14 000 - 20 000 zł brutto/mies.
menedżer / dyrektor
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
173 dni temu
Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska:
  • Osiąganie korporacyjnych KPI, zwłaszcza zadeklarowanego zysku i wzrostu kapitalizacji.
  • Operacyjne zarządzanie firmą: globalne zarządzanie w obszarach finansów, prawa, marketingu, obsługi klienta, rozwoju produktów i infrastruktury.
  • Przywództwo i zarządzanie zespołem w celu osiągnięcia strategicznych celów organizacji.
  • Zarządzanie finansowe: zapewnienie stabilności finansowej, prowadzenie budżetu, kontrola przepływów finansowych w celu osiągnięcia celu zysku.
Wymagania wobec kandydata:
  • Znajomość języka polskiego na poziomie B2 i wyższym.
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem składającym się z 10 lub więcej pracowników. Doświadczenie w zarządzaniu firmą o kapitalizacji co najmniej 1 miliona euro.
  • Doświadczenie w pracy w biznesie sieciowym, preferowana branża beauty.
  • Doświadczenie w skalowaniu biznesu i zwiększaniu kapitalizacji. Co najmniej 3-letnie doświadczenie kierownicze, najlepiej w branży beauty.
  • Osiągnięcia w realizacji strategicznych celów na poprzednich stanowiskach pracy.
  • Zdolność zarządzania firmą w ramach planowanego cash flow i PnL.
  • Doświadczenie w pracy z systemami ERP do planowania zadań i kontroli raportów.
  • Gotowość do pracy z metodologią sprintów i regularnego raportowania.
Profesjonalne umiejętności i cechy:

Wizja strategiczna:

  • Jasna wizja strategiczna firmy i zdolność do opracowywania oraz wdrażania długoterminowych i krótkoterminowych strategii rozwoju.

Zarządzanie zespołem:

  • Skuteczne kierowanie zespołem jest kluczową kompetencją. Dyrektor powinien być w stanie motywować, rozwijać i zarządzać różnorodnymi członkami zespołu.
  • Rozumienie finansów:
  • Praktyczne umiejętności w obszarze finansów, w tym budżetowanie, analiza wskaźników finansowych i zarządzanie zyskami i stratami.

Rozumienie branży:

  • Dyrektor powinien dobrze znać specyfikę własnej branży i zbliżonych dziedzin, trendy na rynku oraz konkurencję.
    Zarządzanie projektami:
  • Dyrektor powinien być w stanie efektywnie zarządzać projektami, określać priorytety i przestrzegać terminów.
  • Elastyczność:
  •  Szybka adaptacja do zmieniających się warunków rynkowych i nowych trendów w branży.
Cechy osobowości:
  • Mówiący po rosyjsku (z doskonałą znajomością rynku polskiego i jego cech) na stanowisku kierowniczym przez co najmniej 2-3 lata lub polskojęzyczny menedżer z podobnym doświadczeniem.
  • Doświadczenie w kierowaniu i rozwijaniu firmy na początku jej istnienia oraz w odpowiedniej branży (np. branża beauty, kosmetologia, medycyna estetyczna, fryzjerstwo).
Odpowiedzialność:
  • Dyrektor przyjmuje odpowiedzialność za wyniki firmy oraz za przestrzeganie terminów realizacji zadań i wskaźników finansowych.
Stanowczość:
  • Dyrektor jest stanowczy i potrafi szybko podejmować ważne decyzje, zwłaszcza w warunkach niepewności i stresu.
Ambicja:
  • Dyrektor dąży do osiągnięcia ambitnych celów i jest gotowy do rozwoju firmy.

Zarządzanie czasem:

  • Efektywne zarządzanie czasem w celu osiągnięcia celów.
Umiejętności analityczne:
  • Dyrektor analizuje skomplikowane sytuacje, ocenia ryzyko i podejmuje uzasadnione decyzje.
Inteligencja emocjonalna:
  • Zdolność do rozumienia i zarządzania własnymi emocjami oraz emocjami innych osób może pomóc w zarządzaniu konfliktami i relacjami wewnątrz firmy.
Tolerancja na niepowodzenia:
  • Dyrektor jest zdolny do dostosowywania się i wyciągania nauki z niepowodzeń, zamiast wpadać w rozpacz.
Etyka i uczciwość:
  • Dyrektor przestrzega wysokich standardów etyki i uczciwości w biznesie, co sprzyja budowaniu długoterminowych relacji zaufania z partnerami, klientami i pracownikami.
Umiejętności komunikacyjne:
  • Skuteczna komunikacja zarówno wewnętrzna w firmie, jak i z zewnętrznymi interesariuszami (partnerami, inwestorami, klientami).