Najnowsze oferty pracy

  • Global Head of Insurance

    Malta Trading Sp. z o.o. SK.   Malta, Sliema    praca stacjonarna
    menedżer / dyrektor  umowa o pracę  pełny etat
    2 godz.
    Responsibilities of the Role In-house Insurance Broker for the Kronospan global insurance needs which mainly consists of a global Property Damage and Business Interruption program, General Liability Insurance and Marine Open Cover; Internal insurance contact person for all Kronospan entities;...
Zobacz więcej ofert pracy

Chief Operating Officer

OneMoreGame.STUDIO Sp. z o.o.
Kraków
praca stacjonarna
rekrutacja online
1411 dni temu

Nazywamy się OneMoreGame.STUDIO, bo każdy gracz zna to uczucie “już kończę, jeszcze tylko jedna gra…”. Zapewniamy graczom z całego świata roz(g)rywkę na najwyższym poziomie. Nasz zespół tworzą ludzie, przed którymi świat gier nie ma żadnych tajemnic. Nie jesteśmy wielką korporacją – OneMoreGame.STUDIO to firma rodzinna, której staliśmy się częścią.

Rynek gier mobilnych dynamicznie się zmienia, dlatego zawsze staramy się być o krok dalej, by sprostać potrzebom naszych graczy. Poszukujemy specjalistów, którzy pomogą nam osiągnąć ten cel i podejmą wyzwanie.

Miejsce pracy: Kraków
Zakres obowiązków
  • Zarządzanie realizacją procesu produkcji oprogramowania
  • Ustanawianie celów dla managerów i zespołów oraz monitorowanie ich realizacji w oparciu o metryki
  • Koordynacja pracy pomiędzy działami (zarząd, produkty, marketing, finanse, analityka, HR)
  • Ciągła optymalizacja procesu produkcyjnego i struktury, w celu optymalizacji efektywności biznesowej
  • Wsparcie zarządu w tworzeniu strategii rozwoju
Wymagania
  • Wykształcenie ekonomiczne (zarządzanie, marketing, ekonomia, MBA)
  • Co najmniej 5 lat doświadczenia w pracy na kierowniczym stanowisku w firmie z obszaru nowych technologii
  • Dobra znajomość angielskiego
  • Dobra organizacja pracy własnej i zespołu
  • Myślenie strategiczne i analityczne
  • Doświadczenie w grach F2P będzie dodatkowym, silnym atutem
Oferujemy
  • Pracę w doświadczonym zespole, który tworzy unikalne technologie gamingowe
  • Możliwość zdobywania nowych doświadczeń eksperckich, dających specjalizację w określonej dziedzinie związanej z produkcją i marketingiem gier mobilnych
  • Dużą samodzielność w działaniach i realizację zadań przy bezpośredniej współpracy z Zarządem Spółki
  • Współpracę opartą na zaufaniu, w dobrej atmosferze z możliwością wdrażania swoich pomysłów
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej
  • Prywatna opieka medyczna oraz karta sportowa
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B