Zobacz więcej ofert pracy

Ciastowy

Lambertz Polonia Sp. z o.o.
Ruda Śląska
praca stacjonarna
2291 dni temu

Ogłoszenie numer: 1899868, z dnia 2018-02-09

Lambertz Polonia Sp. z o.o. jest częścią Grupy LAMBERTZ wiodącego producenta pieczywa cukierniczego w Niemczech i jednego z największych na świecie. Od prawie 330 lat konsekwentnie buduje swoją pozycję rynkową w oparciu o tradycję, wysoką jakość produktów i stabilne warunki zatrudnienia dbając jednocześnie o rozwój pracowników.

Poszukuje kandydata na stanowisko:

Ciastowy

Miejsce pracy: Ruda Śląska

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na stanowisku Ciastowego odpowiedzialna będzie za:

  • przygotowanie ciast wg. receptur,
  • obsługę maszyn, urządzeń, pieców oraz aparatury kontrolno-pomiarowe,
  • dbanie o czystość pomieszczeń produkcyjnych oraz sprzętów,
  • ścisłą współpracę z Kierownikami Zmianowymi,
  • przestrzeganie dyscypliny produkcyjnej oraz zasad dotyczących jakości wytwarzania produktu.

Wymagania

  • wykształcenie zawodowe kierunkowe, lub doświadczenie na stanowisku,

  • gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym (12-to godzinnym),

  • umiejętność pracy pod presją czasu,

  • zaangażowanie.

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • dofinasowania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,
  • zniżki na zakupy w sklepach firmowych Lambertz,
  • pracę pełną wyzwań oraz możliwość wykazania się inicjatywą.