Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Ciastowy

Lambertz Polonia Sp. z o.o.

Ruda Śląska

64 dni temu

Ogłoszenie numer: 2010356, z dnia 2018-07-18

 Lambertz Polonia Sp. z o.o. jest częścią Grupy LAMBERTZ wiodącego producenta pieczywa cukierniczego w Niemczech i jednego z największych na świecie. Od prawie 330 lat konsekwentnie buduje swoją pozycję rynkową w oparciu o tradycję, wysoką jakość produktów i stabilne warunki zatrudnienia dbając jednocześnie o rozwój pracowników.

Poszukuje kandydata na stanowisko:

Ciastowy

Miejsce pracy: śląskie / Ruda Śląska

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na stanowisku Ciastowego odpowiedzialna będzie za:

  • Przygotowanie ciast wg. receptur.
  • Obsługę maszyn, urządzeń, pieców oraz aparatury kontrolno-pomiarowe.
  • Dbanie o czystość pomieszczeń produkcyjnych oraz sprzętów.
  • Ścisłą współpracę z Kierownikami Zmianowymi.
  • Przestrzeganie dyscypliny produkcyjnej oraz zasad dotyczących jakości wytwarzania produktu.

Wymagania

  • Wykształcenie zawodowe kierunkowe, lub doświadczenie na stanowisku.
  • Gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym (12-to godzinnym).
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Zaangażowanie.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Dofinansowania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.
  • Zniżki na zakupy w sklepach firmowych Lambertz.
  • Pracę pełną wyzwań oraz możliwość wykazania się inicjatywą.

Poznaj stanowisko: Piekarz

Piekarz jest to pracownik, który wytwarza różnego rodzaju pieczywo: chleb, bułki, rogale, itp. Głównym zadaniem tego pracownika jest: wyprodukowanie pieczywa z mąki, wody i drożdży z dodatkiem soli i mikrododatków - zgodnie z recepturą. Poza tym piekarz obsługuje i czyści maszyny, urządzenia, piece oraz aparatury kontrolno- pomiarowe. Piekarz powinien ...
Piekarz Praca Piekarz

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (764)
Wałbrzych (47)
Legnica (122)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (202)
Toruń (138)
Lubelskie:
Lublin (235)
Chełm (43)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (996)
Tarnów (74)
Nowy Sącz (53)
Mazowieckie:
Warszawa (2082)
Radom (192)
Płock (78)
Opolskie:
Opole (236)
Nysa (85)