Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. roszczeń robót budowlanych

    Mosty Łódź S.A.   Łódź    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    5 dni
    Zakres obowiązków: prowadzenie korespondencji kontraktowej z zamawiającym i podwykonawcami, w tym ewentualnie w oparciu o warunki FIDIC, współpraca z kierownictwem budowy w zakresie formułowania roszczeń, udział w spotkaniach z zamawiającym, nadzorem inwestorskim i podwykonawcami.
Zobacz więcej ofert pracy

Claim Manager

Trebbi Polska Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
1211 dni temu

Trebbi Polska to niezależna profesjonalna spółka konsultingowa świadcząca dopasowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów usługi zarządzania projektem i doradztwa w zakresie nieruchomości i budownictwa.

Spółka Trebbi Polska została utworzona w ramach rozwoju grupy Trebbi we współpracy z zespołem brytyjskich ekspertów w celu świadczenia specjalistycznych usług konsultingowych z zakresu budownictwa i nieruchomości. Trebbi Polska to eksperci o wieloletnim doświadczeniu w pracy z wielonarodowymi klientami w Polsce oraz budowane przez ostatnie 30 lat międzynarodowe doświadczenie Rodziny Trebbi. Oferując usługi zespołu konsultantów specjalizujących się w różnych dziedzinach, Trebbi Polska posiada unikalną zdolność wspierania inwestorów i klientów korporacyjnych, którzy rozwijają swoją działalność w Europie.

Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska:
  • Ocena i analiza roszczeń budowlanych;
  • Analiza pod katem technicznym kontraktów w celu określenia obowiązków stron w świetle sporów;
  • Planowanie i praktyczne wykorzystanie oprogramowania MS Project lub Primavera do kontroli projektów i oceny opóźnień;
  • Sporządzanie raportów i przygotowywanie analiz graficznych.
Wymagania:
  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie związane z zarządzaniem roszczeniami;
  • Wykształcenie - inżynieria lądowa / budownictwo;
  • MS Project - poziom średnio-zaawansowany, znajomość tworzenia harmonogramów;
  • Język angielski - co najmniej poziom B2 oraz znajomość słownictwa technicznego;
  • Umiejętności organizacyjne potrzebne do dobrego zarządzania czasem, skutecznego ustalania priorytetów i jednoczesnego prowadzenia kilku projektów;
  • Umiejętność pracy w środowisku zespołowym z naciskiem na obsługę klienta;
  • Umiejętności analityczne;
  • Dobra znajomość pakietu podstawowego Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook).
Mile widziane:
  • Znajomość standardów FIDIC;
  • Dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne;
  • Znajomość oprogramowania Primavera.
Oferujemy:
  • Ciekawą pracę pełną wyzwań w międzynarodowej firmie realizującej duże projekty nieruchomościowe oraz współpracującej na co dzień z międzynarodowymi klientami;
  • Bliską współpracę z ekspertami w branży;
  • Realną możliwość nabycia nowych kompetencji oraz intensywnego rozwoju;
  • Umowę o pracę na pełen etat;
  • Pakiet multisport;
  • Prywatną opiekę zdrowotną;
  • Ubezpieczenie grupowe.