Collection Specialist with French

LOBO HR

Kraków

3 dni temu

LoboHR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Oszczędzamy czas i przyczyniamy się do sukcesów naszych partnerów poprzez zastosowanie nowoczesnych technik rekrutacyjnych wspieranych innowacyjnymi technologiami informatycznymi.

Dla naszego klienta międzynarodowej firmy z obszaru SSC poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków
Zakres obowiązków:
  • kontakt telefoniczny i mailowy z Klientem
  • analiza kont klientów
  • przypominanie o zbliżającej się dacie spłaty, wysyłanie przypomnień drogą mailową
  • odpowiadanie na pytania Klientów
Wymagania:
  • biegła znajomość języka francuskiego
  • dobra znajomość j. angielskiego
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze Klienta
  • biegła znajomość obsługi komputera
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • świetną atmosferę w pracy
  • możliwości rozwoju
  • benefity: opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, program kafeteryjny z kartą  multisport, znizki na produkty markowe, dofinansowanie do jezyków i innych  kursów, dostep do platformy szkoleniowej skillveo, owoce 2x w tygodniu, bonus  za polecenie kandydata

Poznaj

LOBO HR

Lobo HR - międzynarodowa agencja doradztwa personalnego.

Specjalista ds. Telefonicznej Obsługi Klienta to osoba odpowiedzialna za telefoniczną obsługę klientów biznesowych/indywidualnych w wybranej dziedzinie, np.: księgowości, usługach it, prawie, finansach, reklamie. Do zadań pracownika na tym stanowisku należy: obsługa rozmów przychodzących, tj. informowanie klientów o usługach/produkcie, diagnozowanie i rozwiązywanie problemów, informowanie użytkowników ...
Praca Specjalista ds. Telefonicznej Obsługi Klienta