Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Concierge Warszawa
Concierge – Lifestyle Manager

Noble Concierge Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
2084 dni temu

Ogłoszenie numer: 2032316, z dnia 2018-08-10

Noble Concierge od 10 lat świadczy najwyższej jakości usługi concierge dla najbardziej prestiżowych Klientów. Serwis Concierge łączy w sobie funkcję profesjonalnej usługi asystenckiej, concierge hotelowego i ekskluzywnej usługi doradczej.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Concierge – Lifestyle Manager to energiczna, komunikatywna osoba, która z łatwością rozwiązuje nietypowe prośby zamożnych Klientów. Z zaangażowaniem pomaga w organizacji ich życia prywatnego, potrafiąc wyprzedzać ich potrzeby.

Czym będziesz się u nas zajmował/-a?

  • bieżącą koordynacją i realizacją złożonych przez klientów zleceń dotyczących organizacji ich czasu wolnego
  • współpracą z prestiżowymi partnerami z całego świata
  • organizacją wyjazdów krajowych i zagranicznych dla Klientów indywidualnych
  • monitorowaniem kalendarza atrakcyjnych wydarzeń kulturalnych, sportowych i rozrywkowych w Polsce oraz na świecie
  • planowaniem i organizacją eventów przygotowywanych na życzenie klientów

Wymagania

  • umiejętność odnalezienia się w sytuacjach wymagających natychmiastowego działania, nawet jeśli dzieją się po drugiej stronie globu
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobra organizacja pracy i wysokie umiejętności komunikacyjne
  • kreatywne podejście do realizacji zadań
  • mile widziani studenci/lub absolwenci uczelni wyższych

Oferujemy

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w prestiżowym projekcie bankowości prywatnej
  • elastyczny system godzin pracy (praca zmianowa)
  • przyjazną  atmosferę w młodym, dynamicznym zespole
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie z atrakcyjnym systemem premiowym
  • pełen pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, karta multisport, ubezpieczenie)
  • rozwój pasji, zainteresowań i możliwość awansu w strukturach firmy
  • pracę w nowoczesnym biurze w centrum Warszawy, blisko stacji metra

Poszukujemy ciekawych osobowości, ludzi z różnorodnymi pasjami i wysoką kulturą osobistą, gotowych do podjęcia pracy w systemie zmianowym. Dużym atutem będzie znajomość języków obcych, innych kultur, wielu środowisk, doświadczenie w pracy  z klientem.