Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Concierge – Lifestyle Manager

Noble Concierge Sp. z o.o.

Warszawa

10 dni temu

Ogłoszenie numer: 2032316, z dnia 2018-08-10

Noble Concierge od 10 lat świadczy najwyższej jakości usługi concierge dla najbardziej prestiżowych Klientów. Serwis Concierge łączy w sobie funkcję profesjonalnej usługi asystenckiej, concierge hotelowego i ekskluzywnej usługi doradczej.

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

Concierge – Lifestyle Manager to energiczna, komunikatywna osoba, która z łatwością rozwiązuje nietypowe prośby zamożnych Klientów. Z zaangażowaniem pomaga w organizacji ich życia prywatnego, potrafiąc wyprzedzać ich potrzeby.

Czym będziesz się u nas zajmował/-a?

  • bieżącą koordynacją i realizacją złożonych przez klientów zleceń dotyczących organizacji ich czasu wolnego
  • współpracą z prestiżowymi partnerami z całego świata
  • organizacją wyjazdów krajowych i zagranicznych dla Klientów indywidualnych
  • monitorowaniem kalendarza atrakcyjnych wydarzeń kulturalnych, sportowych i rozrywkowych w Polsce oraz na świecie
  • planowaniem i organizacją eventów przygotowywanych na życzenie klientów

Wymagania

  • umiejętność odnalezienia się w sytuacjach wymagających natychmiastowego działania, nawet jeśli dzieją się po drugiej stronie globu
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobra organizacja pracy i wysokie umiejętności komunikacyjne
  • kreatywne podejście do realizacji zadań
  • mile widziani studenci/lub absolwenci uczelni wyższych

Oferujemy

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w prestiżowym projekcie bankowości prywatnej
  • elastyczny system godzin pracy (praca zmianowa)
  • przyjazną  atmosferę w młodym, dynamicznym zespole
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie z atrakcyjnym systemem premiowym
  • pełen pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, karta multisport, ubezpieczenie)
  • rozwój pasji, zainteresowań i możliwość awansu w strukturach firmy
  • pracę w nowoczesnym biurze w centrum Warszawy, blisko stacji metra

Poszukujemy ciekawych osobowości, ludzi z różnorodnymi pasjami i wysoką kulturą osobistą, gotowych do podjęcia pracy w systemie zmianowym. Dużym atutem będzie znajomość języków obcych, innych kultur, wielu środowisk, doświadczenie w pracy  z klientem.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku: "APLIKUJ TERAZ".

Poznaj

Poznaj stanowisko: Concierge

Concierge to przeważnie pracownik hotelu lub agencji, zajmującej się przygotowywaniem spotkań biznesowych, konferencji i temu podobnych, który zajmuje się załatwianiem drobnych spraw w imieniu zleceniodawcy. Osoby przyjeżdżające na konferencje biznesowe, spotkania i z powodu innych, formalnych okoliczności mogą zlecić concierge wypełnienie drobnych sprawunków, na przykład rezerwację stolika w kawiarni lub restauracji, ...
Concierge Praca Concierge

Aplikujesz na ogłoszenie

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (705)
Wałbrzych (43)
Legnica (56)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (122)
Toruń (76)
Lubelskie:
Lublin (99)
Chełm (9)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (706)
Tarnów (31)
Nowy Sącz (31)
Mazowieckie:
Warszawa (1548)
Radom (54)
Płock (35)
Opolskie:
Opole (111)