Concierge / Portier

Radisson Collection Hotel Warsaw

Warszawa

140 dni temu

Radisson Collection to marka hoteli premium lifestyle w wyjątkowych lokalizacjach. Charakter hotelu Radisson Collection jest autentyczny w swojej lokalizacji i stanowi idealny wzór współczesnego życia. Zaprojektowany dla gości i mieszkańców miasta, każdy hotel Radisson Collection jest definiowany przez gości, którzy go odwiedzają.

 

Z przyjemnością powitamy Cię w zespole Radisson Collection w Warszawie.

 

Concierge / Portier
Miejsce pracy: Warszawa

Pragniesz poznać pracę w hotelu od podszewki? Jeśli odpowiedź brzmi „TAK!”, dołącz do zespołu Radisson Collection Hotel. Poszukujemy osób z pasją hotelarską - takich jak Ty!

 

Poszukujemy osoby pełnej pasji, która uczyni niezapomnianymi chwile spędzone przez gości w naszym hotelu, oferując wszystkim życzliwe przyjęcie, uprzejmy uśmiech i pozytywne nastawienie.

 

Główne obowiązki na stanowisku:
  • Sprawna i uprzejma obsługa gości zgodnie z obowiązującymi standardami na każdym etapie ich pobytu (witanie gości, pomoc z bagażami, pokazywanie pokoi, informowanie o ofercie hotelu)
  • Udzielanie gościom informacji o hotelu, mieście i najbliższej okolicy
  • Wspieranie pracowników recepcji w bieżącej pracy
Od kandydatów oczekujemy:
  • Zorientowania na gościa i jakość obsługi
  • Wysokiej kultury osobistej, miłej osobowości 
  • Dobrej znajomość języka angielskiego (znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem) 
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Łatwości rozwiązywania problemów i radzenia sobie w sytuacjach nietypowych i stresowych 
  • Wykształcenie hotelarskie będzie dodatkowym atutem 
„Na podstawie art. 7 ust. 1 w zw. z art. 4 pkt 11 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Nadryst Investments Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Próżnej 9, 00-107 Warszawa, KRS 0000611031 moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, w tym również w moim CV i/lub liście motywacyjnym dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez Nadryst Investments Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Próżnej 9. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO.Rozumiem, że przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody wyrażonej przed jej cofnięciem”.
Poznaj stanowisko: Concierge 
Concierge to przeważnie pracownik hotelu lub agencji, zajmującej się przygotowywaniem spotkań biznesowych, konferencji i temu podobnych, który zajmuje się załatwianiem drobnych spraw w imieniu zleceniodawcy. Osoby przyjeżdżające na konferencje biznesowe, spotkania i z powodu innych, formalnych okoliczności mogą zlecić concierge wypełnienie drobnych sprawunków, na przykład rezerwację stolika w kawiarni lub restauracji, ...
Praca Concierge