Construction project manager

OXA production s.r.o.

Kraków

4 dni temu

Ogłoszenie numer: 4404837, z dnia 2021-04-06

www.oxa.name

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Opis stanowiska

  • Planning and coordination of the construction works

Wymagania

  • Civil engineer authorisation welcomed
  • AutoCAD,Microsoft Outlook, Microsoft Word, Microsoft Excel daily user level
  • Communication in English or Slovak language

Oferujemy

  • 1500€-3500€ / month + bonus

email: egyud@oxa.name

tel: +421 948 50 100 6

Poznaj

Poznaj stanowisko: Konstruktor
Konstruktor to pracownik zaangażowany w działania na każdym etapie prac konstrukcyjnych, dotyczących danego projektu. Jego praca rozpoczyna się od zaprojektowania konstrukcji, wraz z przygotowaniem adekwatnych rysunków technicznych i dokumentacji, zawierającej wycenę poszczególnych elementów. Kolejnym etapem jest stworzenie prototypu lub prototypów, które następnie poddawane są testom, które ...
Praca Konstruktor