Content Manager [rekrutacja prowadzona online]

Apteka Dr.Max

Wrocław

30 dni temu

Dr.Max Polska to druga największa sieć aptek w kraju stworzona przez międzynarodowy holding Dr.Max –

lidera na rynku farmaceutycznym w Czechach i na Słowacji. Rozwijamy rynek apteczny w kraju i zagranicą

ale nie byłoby to możliwe gdyby nie pracownicy uczestników sieci- najlepsi specjaliści!

Ponad 4 000 pracowników w Polsce to nasz największy kapitał cenimy ich umiejętności i zdolności rozwijamy

potencjał i szkolimy tak by wciąż mogli wytyczać nowe szlaki i kreować biznes farmaceutyczny w Polsce.

Content Manager [rekrutacja prowadzona online] - Wrocław

W związku z intensywnym rozwojem obszaru e-commerce poszukujemy osoby na stanowisko CONTENT MANAGERA. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wybór tematów treści Content marketingowych oraz za nadzorowaniem procesu tworzenia.

Obowiązki:
  • planowanie i nadzorowanie prac związanych z Content Marketingiem;
  • współpraca z podmiotami zewnętrznymi i działami wewnątrz w realizacji strategii Content marketingowej;
  • wybór tematów treści Content marketingowych oraz nadzór nad ich tworzeniem;
  • prowadzenie projektów rozwojowych Content Marketingu;
  • mierzenie efektów wykonanych prac oraz korekta podejmowanych działań.
Wymagania:
  • znajomość zasad Copywritingu i podstawowych zasad SEO;
  • „lekkie pióro” i znajomość zasad polskiej ortografii i interpunkcji;
  • pisanie jakościowych treści sprzedażowych oraz marketingowych;
  • doświadczenie w edycji / korekcie tekstów i/lub w pracy w dziale marketing;
  • samodzielność w działaniu;
  • kreatywność, terminowość i zaangażowanie.
Oferujemy:
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole, realizacja własnych pomysłów,
  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe uzupełnione systemem premiowym
Poznaj stanowisko: Content Manager
Content manager jest osobą zaangażowaną w opracowywanie i przygotowywanie zawartości witryny internetowej począwszy od warstwy tekstowej, poprzez grafikę i zdjęcia, na rozkładzie podstron skończywszy. Osoba zatrudniona na tym stanowisku współpracuje ściśle z pozostałymi podmiotami uczestniczącymi w tworzeniu strony www; copywriterami, grafikami, webmasterami, etc. Content manager jest odpowiedzialny za finalną zawartość witryny, ...
Praca Content Manager