Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Content Marketing Specialist z j. niemieckim

Artgeist sp. z o. o.

Wrocław

4 dni temu

Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: CMS/07/2019

Pisanie i tworzenie treści to Twoja pasja? Lubisz media społecznościowe, a dodatkowo świetnie znasz język niemiecki? Dołącz do nas!

Zadania dla Ciebie:
  • tworzenie ciekawych i inspirujących treści w j. polskim i niemieckim: na potrzeby naszego sklepu internetowego, bloga - i oczywiście mediów społecznościowych
  • tłumaczenia na j. niemiecki tekstów informacyjnych i marketingowych DE
  • współpraca przy rozwoju kilku ambitnych e-commerce’owych marek z branży home decor: pomoc przy testowaniu i wdrażaniu nowych funkcjonalności i rozwiązań
  • współpraca w zakresie social media, reklamy PPC, SEO dla niemieckiego obszaru językowego (jeśli nie masz w tym doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy - kluczowa jest znajomość języka i mentalności niemieckiego klienta)
Jesteś idealnym kandydatem/-tką jeśli:
  • biegle znasz j. niemiecki - jest to warunek konieczny, bo Twoja praca polegać będzie głównie na tworzeniu treści w j. niemieckim i tłumaczeniu tekstów na ten język
  • masz doświadczenie w tłumaczeniach i wiesz, że dobry przekład nie musi być dosłowny
  • uwielbiasz pisać zarówno po polsku, jak i po niemiecku - a Twoje teksty czyta się z prawdziwą przyjemnością
  • jesteś osobą kreatywną i otwartą na nowe wyzwania (Stworzenie infografiki, negocjacje z influencerami, udział w filmie reklamowym? Czemu nie!)
  • wiesz, jak docierać do klientów przez angażujące, oryginalne treści i masz wyczucie estetyki
  • masz doświadczenie w prowadzeniu komunikacji w kanałach społecznościowych i/lub zarządzaniu kampaniami reklamowymi w ramach social media (może również po niemiecku?)

Dołączając do naszego Zespołu, możesz liczyć na:

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w otwartym i kreatywnym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego i udziału w interesujących projektach z zakresu e-commerce
  • motywujące wynagrodzenie odpowiadające Twoim kwalifikacjom oraz możliwość wyboru najdogodniejszej formy zatrudnienia
  • kartę na zajęcia sportowe, by skutecznie naładować akumulatory po pracy
  • możliwość przyłączenia się do pakietu medycznego oraz ubezpieczenia grupowego - Twoje zdrowie i bezpieczeństwo są dla nas ważne
  • atrakcyjne zniżki na wszystkie produkty firmy i 50% rabatu na pyszne słodkości w Balduno Manufaktura

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku: "APLIKUJ TERAZ".

Poznaj

artgeist Sp. z o.o.

Od 2004 roku specjalizujemy się w produkcji oraz sprzedaży obrazów, fototapet i elementów dekoracji wnętrz dla Klientów z całego świata. Kochamy tworzyć dekoracje, które upiększą każde wnętrze na całym świecie. Działamy w oparciu o pasję naszych współpracowników, czerpiąc radość z tworzenia.

Poznaj stanowisko: Content Manager

Content manager jest osobą zaangażowaną w opracowywanie i przygotowywanie zawartości witryny internetowej począwszy od warstwy tekstowej, poprzez grafikę i zdjęcia, na rozkładzie podstron skończywszy. Osoba zatrudniona na tym stanowisku współpracuje ściśle z pozostałymi podmiotami uczestniczącymi w tworzeniu strony www; copywriterami, grafikami, webmasterami, etc. Content manager jest odpowiedzialny za finalną zawartość witryny, ...
Content Manager Praca Content Manager

Aplikujesz na ogłoszenie

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (603)
Wałbrzych (50)
Legnica (106)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (216)
Toruń (132)
Lubelskie:
Lublin (228)
Chełm (29)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (752)
Tarnów (90)
Nowy Sącz (78)
Mazowieckie:
Warszawa (1842)
Radom (174)
Płock (60)
Opolskie:
Opole (228)