Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Contract Manager

Headhunters

Szczecin

50 dni temu

HEADHUNTERS Sp. z o.o. (certyfikat nr 10079 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia) działająca na rynku polskim i zagranicznym, dla swojego Klienta, firmy zapewniającej usługi zarządzania załogowego i rekrutacji morskiej dla globalnego przemysłu morskiego, poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecin
Obowiązki:
  • Znajdowanie czarteru dla danego statku, opieka nad kontraktem
  • Stały kontakt z właścicielami statków
  • Wystawianie faktur handlowych czarterującym, kontrola tych płatności
  • Realizowanie płatności i zwrotów kosztów dla armatorów.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe (mile widziane kierunkowe - transport morski, logistyka, itp.)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)
  • Doświadczanie w branży morskiej m.in. o warunkach czarterowych i masowym transporcie ładunków
  • Dobra znajomość obsługi komputera i doświadczenie w korzystaniu z programu Softmar (lub podobnych narzędzi wspierających usługi czarterowe, frachtowe, zarządzania ryzykiem, itp.)
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (uzależnione od kwalifikacji kandydata)
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Odpowiedzialne stanowisko z szerokim zakresem kompetencji
  • Pracę pełną wyzwań w dynamicznie i stale rozbudowującej się międzynarodowej firmie
  • Niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop, internet
  • Możliwość szkoleń.
Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych Headhunters Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Kmieca 27 w Szczecinie w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym, a także w przyszłych procesach rekrutacyjnych, w tym na otrzymywanie informacji o ofertach pracy. Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania.

Poznaj

Headhunters

Współpracujemy zarówno z przedsiębiorstwami w Polsce, jak i poza granicami kraju. Jesteśmy aktywni w wielu różnorodnych branżach zawodowych, a dzięki specjalistom, którzy tworzą nasz zespół, potrafimy szybko i efektownie dopasować się do potrzeb zarówno naszych Partnerów, jak i osób poszukujących zatrudnienia, dzięki czemu możemy wspólnie budować sukces. Jeżeli szukasz pracy, bądź uważasz, że Twoja dotychczasowa praca nie spełnia Twoich oczekiwań, a posiadasz kwalifikacje – zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą, lub do kontaktu z naszymi konsultantami, którzy chętnie odpowiedzą na postawione przez Państwa pytania.

Poznaj stanowisko: Kierownik ds. Spedycji Międzynarodowej

Kierownik ds. spedycji międzynarodowej – to osoba odpowiedzialna za organizację działań w zakresie spedycji międzynarodowej. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: pozyskiwanie nowych klientów dla firmy, organizowanie transportów międzynarodowych, utrzymywanie kontaktów z klientami i przewoźnikami, monitorowanie i kontrola realizacji zleceń, rozbudowa bazy klientów i ...
Kierownik ds. Spedycji Międzynarodowej Praca Kierownik ds. Spedycji Międzynarodowej

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (725)
Wałbrzych (46)
Legnica (57)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (128)
Toruń (80)
Lubelskie:
Lublin (100)
Chełm (13)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (727)
Tarnów (35)
Nowy Sącz (33)
Mazowieckie:
Warszawa (1579)
Radom (60)
Płock (34)
Opolskie:
Opole (115)
Nysa (8)