Grupa MIG to Firma, która z pasją od ponad 25 lat działa na polskim rynku odzieżowo-obuwniczym, a od kilku lat również za granicą kraju. Z sukcesem rozwijamy prężnie działające sieci salonów Sizeer, 50 style, Timberland oraz Symbiosis. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem marek New Era, O'neill, Lotto, Head, Confront, Feewear, linii obuwniczej Lacoste i wielu innych. Dzięki ciężkiej pracy tysiąca zaangażowanych osób, które tworzą nasz zespół, udało nam się zdobyć zaufanie klientów w całej Polsce.

W związku z dynamicznym rozwojem Firmy, poszukujemy osoby na stanowisko:

Copywriter (e-commerce)
Miejsce pracy: Kraków
Nr ref.: CI/05/17
Zadania:
  • Tworzenie kreatywnych treści i przekazów marketingowych na potrzeby kampanii prowadzonych w Internecie
  • Redagowanie newsletterów
  • Prowadzenie blogów, fan page`e
  • Pisanie krótkich artykułów PR’owych do serwisów branżowych.
  • Pisanie tekstów SEO oraz opisów produktowych
Oferujemy:
  • Ciekawą i twórczą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość zdobycia doświadczenia przy dużych projektach e-commerce
  • Stałą pracę w branży modowej oraz zniżki na nasze produkty
  • Rozwój zawodowy w stabilnej firmie
  • Pracę w profesjonalnym zespole
Profil kandydata:
  • Doskonała znajomość języka polskiego (świetnej znajomości zasad ortografii i interpunkcji)
  • Lekkie pióro
  • Umiejętność sprawnego redagowania tekstów
  • Kreatywność
  • Dbałość o szczegóły
  • Zainteresowanie branżą modową
  • Znajomość trendów mody streetwear’owej
  • Dobra znajomość języka angielskiego
Mile widziane:
  • Ukończone studia o specjalności dziennikarstwo, PR lub media społecznościowe
  • Znajomość reguł komunikacji marketingowej w Internecie
  • Znajomość Instagrama, Twittera, Snapchata, Google+
  • Doświadczenie w prowadzeniu blogów, fan page`y etc.

Poznaj stanowisko: Copywriter

Copywriter to osoba zajmująca się pisaniem tekstów wykorzystywanych w reklamach prasowych, radiowych, telewizyjnych oraz w ulotkach, broszurach itp. Copywriter współtworzy reklamę razem z dyrektorem kreatywnym, grafikiem, innymi członkami zespołu kreatywnego. Zawód copywritera łączy w sobie umiejętności artystyczne, językowe, wiedzę psychologiczną i ...

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl