Najnowsze oferty pracy

  • Copywriter / Redaktor

    Freelance Editing Group   mazowieckie    praca zdalna
    siedziba firmy: Wielka Brytania
    specjalista junior / mid / senior  umowa zlecenie  część etatu / tymczasowa/dodatkowa  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    17 godz.
    Na stanowisko redaktora, poszukujemy osób mających doświadczenie w pisaniu prac naukowych, artykułów naukowych i t.d. na rożne tematy oraz z różnych kierunków, zaczynając od nauk humanistycznych i do prac inżynierskich. Współpraca na podstawie umowy zlecenia lub umowy freelancereskiej...
Zobacz więcej ofert pracy

Copywriter Kreatywny

Przeagencja Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
3644 dni temu

Ogłoszenie numer: 464569, z dnia 2014-06-24

Jesteśmy agencją interaktywną świadczącą usługi kompleksowego wsparcia marketerów w komunikacji on-line (end-to-end solutions). Agencja istnieje na rynku od marca 2000 roku. Pracujemy dla takich marek jak  Grupa Żywiec, Guinness, Paulaner, Medicover, Ballantines, Betsson,  Jean Louis David, GFK Polonia.

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • do 17.30, z wyłączeniem weekendów, knujesz, wymyślasz, projektujesz

Wymagania

Oczekujemy:

  • bujnej wyobraźni
  • zapamiętanego całego internetu
  • wyczucia
  • komunikatywności
  • zdolności krasomówczych w języku ojczystym
  • doświadczenia w komercyjnej kreatywności

Oferujemy

  • do wyboru: młody zespół, miła atmosfera, lawazza z ekspresu, piękny biały/srebrny mac, tudzież PC, legalne oprogramowanie (sic!), możliwość rozwoju, miejsce pracy zgodne z wymogami BHP, fliper „Time Machine” z aktualnym rekordem 1’740k punktów)
  • biuro na 3 piętrze (jest srebrna winda) nieopodal mordoru (służewiec przemysłowy)
  • hojne, regularne wynagrodzenie, a nawet doroczną premię (odpowiednik 13stek i 14stek znanych z państwowych placówek)